czwartek, 26 Lis 2015
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego "Z miłości do Niepodległości"

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance nawiązując do Święta Niepodległości zorganizował konkurs plastyczny pt. „Z miłości do Niepodległości”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 75 przepięknych, kolorowych prac. Więcej...

#000000

Ooo Mamma Mia!!!

Namiastka gorącej Grecji w jesienne popołudnie w Warszawie, tak w kilku słowach można określić wyjazd 15 listopada 2015r. do Teatru ROMA na musical „Mamma Mia!” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Więcej...

#000000

Upiór w operze

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników teatru z Gminy Somianka na Musical „Upiór w operze” grany na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, który odbędzie się 23 stycznia Więcej...

#000000

Gminne obchody Dnia Niepodległości

W dniu 6.11.2015 w Publicznej Szkoła Podstawowej oraz Publicznym Gimnazjum im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej miały miejsce obchody 1 rocznicy nadania imienia szkołom, 100- cia urodzin patrona oraz Więcej...

#000000

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 05 i 06.11.2015 r. w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance odbyło się z udziałem rodziców oraz zaproszonych gości uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Więcej...

#000000

Przedszkolak to ja

Pierwszy miesiąc w roku szkolnym 2013/2014 już za przedszkolakami. W ramach projektu „Przedszkolak to ja” realizowanego przez Gminę Somianka i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/69673620151125_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/10102620151120_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/989466upi__r_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/59948620151111_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/82689720151105_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/13662220151030_slajd.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
Dołącz online do Karty Dużej Rodziny! PDF Drukuj

Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online.

Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

Więcej…
 
Wyniki konkursu plastycznego "Z miłości do Niepodległości" PDF Drukuj

Wyniki konkursu plastycznego "Z miłości do Niepodległości"Gminny Ośrodek Kultury w Somiance nawiązując do Święta Niepodległości zorganizował konkurs plastyczny pt. „Z miłości do Niepodległości”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 75 przepięknych, kolorowych prac.

Więcej…
 
Ooo Mamma Mia!!! PDF Drukuj

Ooo Mamma Mia!!!Namiastka gorącej Grecji w jesienne popołudnie w Warszawie, tak w kilku słowach można określić wyjazd 15 listopada 2015r. do Teatru ROMA na musical „Mamma Mia!” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Somiance dla miłośników teatru.

Więcej…
 
Upiór w operze PDF Drukuj

Upiór w operze

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników teatru z Gminy Somianka na Musical „Upiór w operze” grany na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, który odbędzie się 23 stycznia 2016r. (sobota). Zapisy rozpoczynają się 25 listopada 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 40 osób. Koszt wyjazdu 130,00zł/osobę.

Więcej…
 
Andrzejki 2015 PDF Drukuj

Andrzejki 2015

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem informujemy, że organizujemy dojazd do Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance. Prosimy osoby deklarujące uczestnictwo w imprezie o wcześniejsze zapisy u opiekunów świetlic i deklarację skorzystania z dowozu.

Więcej…
 
XV zwyczajna sesja Rady Gminy Somianka PDF Drukuj

XV zwyczajna sesja Rady Gminy SomiankaW dniu 27 listopada 2015 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance odbędzie się XV zwyczajna sesja Rady Gminy Somianka z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Święto Niepodległości w przedszkolu. PDF Drukuj

Święto Niepodległości w przedszkolu.W przeddzień wielkiego święta narodowego w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance dzieci spotkały się, aby pogłębić wiedzę na temat naszego kraju z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Wychowawcy z obydwu grup wprowadziły dzieci w wydarzenia historyczne związane z tym świętem.

Więcej…
 
Gminne obchody Dnia Niepodległości PDF Drukuj

Gminne obchody Dnia NiepodległościW dniu 6.11.2015 w Publicznej Szkoła Podstawowej oraz Publicznym Gimnazjum im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej miały miejsce obchody 1 rocznicy nadania imienia szkołom, 100- cia urodzin patrona oraz gminnych obchodów Dnia Niepodległości.

Więcej…
 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj

Pasowanie na przedszkolakaDnia 05 i 06.11.2015 r. w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance odbyło się z udziałem rodziców oraz zaproszonych gości uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Więcej…
 
Zapraszamy na wyjazd do Aqua Parku PDF Drukuj

Zapraszamy na wyjazd do Aqua Parku

Zbliża się piątek! Czas relaksu, więc serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Gminy Somianka do uczestnictwa w wyjeździe - 2 godziny na basenie. Kolejny już raz – 20 listopada odwiedzimy Aqua Park w Hotelu Warszawianka w Jachrance, koszt wyjazdu 15,00zł. Zapisy rozpoczynają się 09 listopada 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 50 osób.

Bliższe informacje: Gminny Ośrodek Kultury w Somiance tel. 29 74 187 60

 
To ja przedszkolak PDF Drukuj

To ja przedszkolak30.10.2015r. był bardzo wyjątkowym dniem w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” z Filią w Nowych Wypychach, bowiem w tym dniu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”.

 

Więcej…
 
Święto pieczonego ziemniaka PDF Drukuj

Święto pieczonego ziemniakaŚwięto Pieczonego Ziemniaka to lubiana przez dzieci jesienna tradycja naszego przedszkola. W przedszkolnej sali czekał na nas król ziemniak. Nie zabrakło wspólnych tańców, zabaw oraz konkursów, podczas których ziemniaki odgrywały główną rolę.

 

Więcej…
 
Utylizacja azbestu 2015 PDF Drukuj

Utylizacja azbestu 2015

 
Z miłości do Niepodległości PDF Drukuj

Z miłości do NiepodległościGminny Ośrodek Kultury w Somiance nawiązując do Święta Niepodległości ogłasza konkurs plastyczny pn. „Z miłości do Niepodległości ”, do uczestnictwa, w którym serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Somianka. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej.

Podziel się swoim talentem!

Więcej…
 
Kreatywne popołudnie z ziemniakiem PDF Drukuj

Kreatywne popołudnie z ziemniakiemJesień to pora roku, w której królują ziemniaki. Ziemniak, kartofel, pyra – jedno z najbardziej popularnych warzyw. To właśnie on był motywem przewodnim podczas imprezy środowiskowej zorganizowanej 22 października przez Gminny Ośrodek Kultury w Somiance.

Więcej…
 
Kalejdoskop barw Polski PDF Drukuj

Kalejdoskop barw PolskiGminny Ośrodek Kultury w Somiance 17 października w sobotnie popołudnie zorganizował dla miłośników folkloru wyjazd na pełnospektaklowy koncert Chóru, Baletu i Orkiestry PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zatytułowany "Kalejdoskop Barw Polski" w Teatrze Matecznik w Otrębusach.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2