niedziela, 21 Gru 2014
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Mikołajki u przedszkolaków

Święty Mikołaj swoją obecnością zaszczycił  przedszkolaków w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko”. Niecodzienny gość  obdarował każde „grzeczne” dziecko kalendarzem adwentowym ze słodka niespodzianka w środku.   Więcej...

#000000

Pierwsza sesja nowej Rady Gminy

W dniu 26 listopada 2014 r. odbyła się I Sesja Rady Gminy Somianka kadencji 2014-2018. Sesję Rady Gminy otworzył Pan Józef Kamiński - najstarszy wiekiem radny. Kolejnym puntem sesji było Więcej...

#000000

Andrzejkowy miszmasz

29 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Środowiskowymi zorganizował dla dzieci, młodzieży i dorosłych zabawę andrzejkową. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji – wróżby, tańce (przy muzyce Więcej...

#000000

Miękki, puchaty i taki z łatką

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona Przytulanka – Pluszowy Miś. W tym dniu każdy wychowanek Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Somiance z radością zaprezentował swojego Więcej...

#000000

Ostatnia sesja Rady Gminy Somianka

14 listopada 2014 roku odbyła się ostatnia przed wyborami sesja Rady Gminy Somianka w kadencji 2010-2014. Na samym początku przedstawicielka tygodnika „Nowy Wyszkowiak” wręczyła radnemu Wiktorowi Dylak statuetkę za zwycięstwo Więcej...

#000000

Brązowy Krzyż Zasługi dla Wójta Gminy Somianka

13 listopada 2014r. na 46. sesji Rady Powiatu w Legionowie, która była ostatnią w kadencji 2010-2014, odbyło się wręczenie odznaczeń państwowych pięciu osobom „zasłużonym dla budowy partnerstwa lokalnego w regionie Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/67642420141209_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/93819220141205_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/53449020141129_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/18425320141125_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/69202320141115_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/50352020141113_slajd.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
II Spotkanie wigilijno-opłatkowe pn. "Góra prezentów, cudem dawania" PDF Drukuj

II Spotkanie wigilijno-opłatkowe pn. W tę wyjątkową niedzielę 14 grudnia 2014r. odbyło się II Spotkanie wigilijno-opłatkowe pn. „Góra prezentów, cudem dawania”. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego dzielenia się opłatkiem i składaniem sobie życzeń.

Więcej…
 
Mikołajki u przedszkolaków PDF Drukuj

Mikołajki u przedszkolakówŚwięty Mikołaj swoją obecnością zaszczycił  przedszkolaków w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko”. Niecodzienny gość  obdarował każde „grzeczne” dziecko kalendarzem adwentowym ze słodka niespodzianka w środku.

 

Więcej…
 
Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe - Moja przyszłość PDF Drukuj

"Moja przyszłość"Gmina Somianka w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt,,Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe - Moja przyszłość".

Więcej…
 
Wyniki konkursu "Niepodległość = wolność widziana przez pryzmat XXI wieku" PDF Drukuj

Wyniki konkursu Gminny Ośrodek Kultury w Somiance nawiązując do Święta Niepodległości zorganizował dwa konkursy: plastyczny i literacki pt. „Niepodległość = wolność widziana przez pryzmat XXI wieku”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem (zwłaszcza wśród uczniów z ZS w Woli Mystkowskiej oraz dzieci z Przedszkola „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach).

Więcej…
 
Pierwsza sesja nowej Rady Gminy PDF Drukuj

Pierwsza sesja nowej Rady GminyW dniu 26 listopada 2014 r. odbyła się I Sesja Rady Gminy Somianka kadencji 2014-2018. Sesję Rady Gminy otworzył Pan Józef Kamiński - najstarszy wiekiem radny. Kolejnym puntem sesji było wręczenie Panu Andrzejowi Żołyńskiemu zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Somianka, które przekazała pani Milena Borkowska - Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Somiance.

Więcej…
 
Zmiana godzin pracy Urzędu Pocztowego w Somiance PDF Drukuj

Zmiana godzin pracy Urzędu Pocztowego w SomiancePoczta Polska S.A. Regionu Sieci Warszawa-Województwo informuje o zmianie od dnia 1 grudnia 2014 roku godzin pracy Urzędu Pocztowego Somianka. Urząd Pocztowy pracował będzie:

  • od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00
  • w soboty, niedziele i święta placówka będzie nieczynna

 

 
Andrzejkowy miszmasz PDF Drukuj

„Andrzejkowy miszmasz”29 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Środowiskowymi zorganizował dla dzieci, młodzieży i dorosłych zabawę andrzejkową. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji – wróżby, tańce (przy muzyce DJ Bartka Deptuły), konkursy i słodki poczęstunek.

Więcej…
 
Miękki, puchaty i taki z łatką PDF Drukuj

Miękki, puchaty i taki z łatką25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona Przytulanka – Pluszowy Miś. W tym dniu każdy wychowanek Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Somiance z radością zaprezentował swojego pluszowego przyjaciela.

Więcej…
 
Ostatnia sesja Rady Gminy Somianka PDF Drukuj

Ostatnia sesja Rady Gminy Somianka14 listopada 2014 roku odbyła się ostatnia przed wyborami sesja Rady Gminy Somianka w kadencji 2010-2014. Na samym początku przedstawicielka tygodnika „Nowy Wyszkowiak” wręczyła radnemu Wiktorowi Dylak statuetkę za zwycięstwo w plebiscycie czytelników „Radny na Medal”.

Więcej…
 
Czas na relaks = popołudnie na basenie PDF Drukuj

Czas na relaks = popołudnie na basenieGminny Ośrodek Kultury w Somiance przy współpracy ze świetlicami środowiskowymi w listopadzie zorganizował 3 rodzinne wyjazdy na basen w celu promocji i profilaktyki zdrowia połączone z rekreacyjną formą korzystania z oferty Aqua Parku w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Z tej formy łącznie skorzystało prawie 150 osób.

 

Więcej…
 
Wyjazd do kina na film "Bogowie" PDF Drukuj

Wyjazd do kina na film 22 listopada w sobotnie popołudnie grupa 53 dorosłych osób z terenu gminy Somianka wybrała się do kina na polski film fabularny „Bogowie” z 2014 roku w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Film opowiada o kardiochirurgu Zbigniewie Relidze i o okolicznościach, w jakich przeprowadził on pierwszą w Polsce udaną transplantację serca w 1985 roku.

 

Więcej…
 
CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLE PDF Drukuj

CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLENiepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Somiance zaprasza Rodziców oraz osoby bliskie dzieciom, do uczestnictwa w przewidzianych w miesiącu grudniu rodzinnych spotkaniach pod hasłem „Rodzice czytają – dzieci słuchają”.

Więcej…
 
Magia czytania PDF Drukuj

Magia czytaniaAkcja propaguje ideę codziennego, głośnego czytania dzieciom w domach, przedszkolach, szkołach i bibliotekach, dzięki któremu uczą się one myślenia, rozwijają swe umiejętności językowe, doskonalą pamięć i wyobraźnię, poszerzają wiedzę.

Więcej…
 
Podziękowania PDF Drukuj

Podziekowania

 
Informacja o wynikach wyborów PDF Drukuj
  • PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA I WYNIKÓW WYBORÓW WÓJTA GMINY SOMIANKA [pobierz plik PDF]
  • PROTOKÓŁ Z WYBORÓW DO RADY GMINY SOMIANKA ORAZ ZESTAWIENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA W OKRĘGACH WYBORCZYCH [pobierz plik PDF]
 
Franio niejadek PDF Drukuj

Franio niejadek5 listopada 2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance gościli aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Artyści wystawili widowisko „Franio niejadek”.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4