środa, 24 Maj 2017
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

#000000

Dzień Dziecka tuż tuż!

Dzięki uprzejmości Organizatorów (Dyrektora Okręgowej Służby Więziennej w Warszawie, Dyrektora Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce i Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Warszawie) dzieciaki z naszej gminy mają możliwość uczestnictwa w pikniku Więcej...

#000000

Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

27 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbyły się eliminacje gminne 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Istotą Konkursu jest ujawnienie młodych talentów recytatorskich, pobudzenie aktywności artystycznej, popularyzacja Więcej...

#000000

Gucio Chusteczka

23 marca 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz uczniów klas I-II szkół podstawowych bajkę pt. „Gucio Chusteczka” w wykonaniu grupy teatralnej Więcej...

#000000

Miłośnicy tenisa stołowego walczyli o Puchar Wójta Gminy Somianka

W niedzielne popołudnie, 5 marca 2017r., hala sportowa Zespołu Szkół w Woli Mystkowskiej była areną zmagań sympatyków tenisa stołowego. W turnieju wzięli udział zarówno bardzo młodzi pasjonaci ping-ponga, jak i Więcej...

#000000
#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/212421przedszkolaki_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/213582dzie___dziecka.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/99052420170327_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/29968620170323_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/47301520170305_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/689764Somianka_plakat_slajd.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
Zaproszenie na Dzień Otwarty PDF Drukuj

Zaproszenie na Dzień Otwarty

 
Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj

Biblioteka. Oczywiście!Pod takim hasłem w dniach 8-15 maja 2017r. obchodziliśmy XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Jest to coroczna akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, której głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Więcej…
 
Dzień Dziecka tuż tuż! PDF Drukuj

Dzień Dziecka tuż tuż!

Dzięki uprzejmości Organizatorów (Dyrektora Okręgowej Służby Więziennej w Warszawie, Dyrektora Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce i Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Warszawie) dzieciaki z naszej gminy mają możliwość uczestnictwa w pikniku pod hasłem "Ale frajda!", który odbędzie się 3 czerwca na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie.

Zapisy dla osób zainteresowanych wyjazdem prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Somiance oraz Świetlice Wiejskie w Ostrowach, Popowie Kościelnym, Skorkach i Wólce Somiankowskiej.

Liczba miejsc ograniczona

 
Zapraszamy na wyjazd na Dni Ziemi na Polach Mokotowskich PDF Drukuj

Zapraszamy na wyjazd na Dni Ziemii na Polach Mokotowskich

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny z naszej Gminy na wyjazd na obchody Dni Ziemi na Polach Mokotowskich w Warszawie w dniu 4 czerwca 2017r. (niedziela). Zapisy rozpoczynają się 22 maja 2017r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 50 osób.

Koszt wyjazdu 15,00zł/osobę.

Bliższe informacje: Gminny Ośrodek Kultury w Somiance tel. 29 74 187 60

 

 
Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznego PDF Drukuj

Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznegoGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny pt. „Tę książkę warto przeczytać”. Na konkurs wpłynęło 40 kolorowych prac. Wśród nich komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Więcej…
 
Warsztaty żywieniowe dla osób korzystających z pomocy żywnościowej PDF Drukuj

Warsztaty żywieniowe dla osób korzystających  z pomocy żywnościowej

Dnia 28 kwietnia 2017 r. od godz. 10.00 odbędą się warsztaty żywieniowe oraz analiza składu masy ciała dla podopiecznych STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO - KULTURALNEGO "NASZA GMINA SOMIANKA" korzystających z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020.

28.04.2017 (piątek)

MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury, Somianka-Parcele 21, 07-203 Somianka

godz. 10.00 – 11.00: Analiza składu ciała (dla osób chętnych):

 

Więcej…
 
Komunikat Biura Powiatowego ARiMR PDF Drukuj

Komunikat Biura Powiatowego ARiMRKomunikat Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie dotyczący terminów składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2017 r.

 
Ogłoszenie LGD Zalew Zegrzyński PDF Drukuj

Ogłoszenie LGD Zalew Zegrzyński

 
Odbiór odpadów wielkogabarytowych PDF Drukuj

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

 
Wiosenne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego PDF Drukuj

Wiosenne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego„Wiosenne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego” było adresowane do uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Ulasku i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. M. Konopnickiej w Wyszkowie. To wzruszające, kolorowe jak wiosna i bardzo mądre przedstawienie bardzo podobało się dzieciom.

Więcej…
 
Szczepienia ochronne lisów PDF Drukuj

Szczepienia ochronne lisówPowiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje, że w dniach 25 kwietnia – 8 maja 2017 r. na terenie województwa mazowieckiego zostanie przeprowadzona wiosenna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja szczepienia przeprowadzona będzie metodą zrzutów z samolotów.

 
Informacja PDF Drukuj

InformacjaUprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2017 r. (tj. wtorek) Urząd Gminy Somianka będzie nieczynny. Dzień ten zostanie odpracowany w dniu 6 maja 2017 r. (tj. sobota).

 
Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka o cenach i stawkach opłat za zbiorowe odprowadzanie ścieków.Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka o cenach i stawkach opłat za zbiorowe odprowadzanie ścieków.

 

Więcej…
 
Rozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi PDF Drukuj

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju WsiRozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków

 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci - Wakacje 2017 - KRUS PDF Drukuj

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci - Wakacje 2017 - KRUSKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS. Skorzystać z nich mogą dzieci w wieku szkolnym, tj. urodzone pomiędzy 2002 a 2010 r. (7-15 lat), których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3