środa, 22 Paź 2014
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Somianka

Gmina Somianka w okresie od 01.04.2014 do 31.10.2014 realizuje projekt pn.: „Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Somianka” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Więcej...

#000000

Gmina Somianka dobrze wykorzystuje środki unijne

Dnia 25 września 2014 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w WOK Hutnik w Wyszkowie. Konferencja adresowana była do organizacji pozarządowych działających w obszarze wsi i rolnictwa, Więcej...

#000000

Radość i uśmiech przedszkolaków

Radość i uśmiech na twarzy dziecka gdy przestępuje próg przedszkola jest bezcenny. W Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance z filia Przedszkola w Wypychach zakończył się czas poświęcony na adaptację i Więcej...

#000000

XIV Dzień Papieski w Popowie Kościelnym

Uroczystość XIV Dnia Papieskiego pn. „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie” odbyła się 12 października w kościele pw. Narodzenia NMP w Popowie Kościelnym. Inicjatorami i organizatorami tegorocznych obchodów Więcej...

#000000

Zakończenie projektu "Kolory szczęścia"

Projekt pn. „Kolory szczęścia” współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego zakończył się. Uczestnicy projektu tj. 19 dzieci i młodzieży z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z rodzicami/opiekunami wzięli udział w bezpłatnej Więcej...

#000000

Budowa chodnika w miejscowości Kręgi

We wrześniu została zakończona inwestycja, która była realizowana w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa nadbrzeżnych obszarów rybackich 200-2013”. Inwestycja polegała na wybudowaniu chodnika w miejscowości Kręgi z kostki Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/65440520140912_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/288722konferencja_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/98346620141008_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/22957920141012_slajd1.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/92085920141004_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/85774720141007_slajd.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Informacje o Wyborach Samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014

Urząd Gminy Somianka
Kreatywne popołudnie z ziemniakiem PDF Drukuj

Kreatywne popołudnie z ziemniakiemDnia 16.10.2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance spotkało się około 100 dzieci ze świetlic z Gminy Somianka na imprezie środowiskowej pt. "Kreatywne popołudnie z ziemniakiem”.

Więcej…
 
Jubileusz par małżeńskich z Gminy Somianka PDF Drukuj

Jubileusz par małżeńskich z Gminy SomiankaW dniu 5 października mieliśmy okazję świętować z naszymi Jubilatami ich 50 i 60 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Padło wiele ciepłych słów na temat wspólnie przebytej drogi w małżeństwie naszych dostojnych jubilatów. Obchody rozpoczęły się mszą świętą odprawioną w kościele parafialnym w Somiance w intencji par i ich rodzin. Dalsza część uroczystości odbyła się w domu weselnym ,,Arkadia” w Somiance.

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera PDF Drukuj

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z PODSTAW OBSŁUGI KOMPUTERA dla osób w wieku 50-64 lat, pracujących lub posiadających status osoby bezrobotnej, zamieszkałych w województwie mazowieckim! Szkolenia odbędą się w następujących miesiącach: XII 2014 – II 2015 w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance. Bliższy termin do ustalenia przed rozpoczęciem edycji. Liczba miejsc ograniczona!

Bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera

 

Więcej…
 
Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Somianka PDF Drukuj

Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie SomiankaGmina Somianka w okresie od 01.04.2014 do 31.10.2014 realizuje projekt pn.: „Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Somianka” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Gmina Somianka dobrze wykorzystuje środki unijne PDF Drukuj

Dnia 25 września 2014 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w WOK Hutnik w Wyszkowie. Konferencja adresowana była do organizacji pozarządowych działających w obszarze wsi i rolnictwa, związków zawodowych i branżowych, partnerów społeczno-gospodarczych, ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, Lokalnych Grup Działania, instytucji naukowo-badawczych, samorządów lokalnych województwa mazowieckiego i innych organizacji.

Więcej…
 
Radość i uśmiech przedszkolaków PDF Drukuj

Radość i uśmiech przedszkolakówRadość i uśmiech na twarzy dziecka gdy przestępuje próg przedszkola jest bezcenny. W Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance z filia Przedszkola w Wypychach zakończył się czas poświęcony na adaptację i integrację z grupą.  Pierwsze dni spędzone w przedszkolu są wielkim przeżyciem zarówno dla rodziców jak i dzieci, które stawiają swój pierwszy krok w kierunku dorosłego życia.

Więcej…
 
XIV Dzień Papieski w Popowie Kościelnym PDF Drukuj

XIV Dzień Papieski w Popowie KościelnymUroczystość XIV Dnia Papieskiego pn. „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie” odbyła się 12 października w kościele pw. Narodzenia NMP w Popowie Kościelnym. Inicjatorami i organizatorami tegorocznych obchodów byli Proboszcz parafii ks. Remigiusz Stacherski i Gminny Ośrodek Kultury w Somiance.

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Budowa przydomowej oczyszczalni scieków przy budynku Zespołu Szkół w Woli Mystkowskiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pozyczki, w kwocie 166.666,00 zł

Gmina Somianka otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie pożyczki, w wysokości 166.666,00 złotych na zadanie pod nazwą „Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków przy budynku Zespołu Szkół w Woli Mystkowskiej”.

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Kolory szczęścia" PDF Drukuj

Zakończenie projektu Projekt pn. „Kolory szczęścia” współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego zakończył się. Uczestnicy projektu tj. 19 dzieci i młodzieży z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z rodzicami/opiekunami wzięli udział w bezpłatnej wycieczce jednodniowej do Warszawy.

Więcej…
 
Budowa chodnika w miejscowości Kręgi PDF Drukuj

Budowa chodnika w miejscowości KręgiWe wrześniu została zakończona inwestycja, która była realizowana w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa nadbrzeżnych obszarów rybackich 200-2013”. Inwestycja polegała na wybudowaniu chodnika w miejscowości Kręgi z kostki betonowej o łącznej dł. 960 mb.

 

Więcej…
 
Zapraszamy do Teatru Robotycznego PDF Drukuj

Zapraszamy do Teatru Robotycznego

 

Więcej…
 
Zapraszamy na zajęcia ZUMBY! PDF Drukuj

Zapraszamy na zajęcia ZUMBY!

Więcej…
 
Budowa chodnika w miejscowości Ostrowy PDF Drukuj

Budowa chodnika w miejscowości OstrowyW miesiącu sierpniu br. infrastruktura około drogowa Gminy Somianka wzbogaciła się o nowy chodnik dla pieszych powstały w miejscowości Ostrowy ciągnący się wzdłuż drogi powiatowej nr 4413W Wola Mystkowska – Ostrowy. Inwestycja była realizowana w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

Więcej…
 
V Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw PDF Drukuj

V Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej SołectwSołectwo Wola Mystkowska zajęła III miejsce w kategorii konkursowej - smaki kuchni regionalnej na V Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, który odbył się 06 września 2014r. na terenie w starych Załubicach, gmina Radzymin.

 

Więcej…
 
Półkolonie: "Aktywnie kolorowo, po prostu bombowo" PDF Drukuj

Półkolonie: Wakacje 2014 już za nami. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance we współpracy ze Związkiem Zawodowym Centrum Narodowe Młodych Rolników w Warszawie zorganizował półkolonie letnie dla 29 dzieci z terenu Gminy Somianka. Półkolonie pod hasłem „Aktywnie kolorowo, po prostu bombowo” miały charakter rekreacyjno–sportowo-artystyczny, poszerzały wiedzę dzieci o otaczającym świecie, tradycjach ludowych oraz o dorobku kulturowym naszego regionu.

Więcej…
 
Zapraszamy na zajęcia taneczne w GOK! PDF Drukuj

Zapraszamy na zajęcia taneczne w GOK!

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2