poniedziałek, 02 Mar 2015
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Zdrowa i piękna, piękna bo zdrowa

Zapraszamy Szanowne Panie, Dziewczyny, Małe Dziewczynki na wyjątkowe, nietypowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet organizowane dn. 07.03.2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance w godzinach 11.00-14.00 Więcej...

#000000

Zapraszamy na wyjazd na spektakl "METRO"

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza młodzież i dorosłych z Gminy Somianka na spektakl „METRO” w Teatrze Buffo, który odbędzie się 18 kwietnia 2015r. (sobota). Zapisy rozpoczynają się 24 lutego Więcej...

#000000

Wielki Bal w Przedszkolu

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też Więcej...

#000000

Zapraszamy na wycieczkę do Warszawy 28.02.2015

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z Gminy Somianka na wyjazd do Warszawy. W programie film pt. „Pingwiny z Madagaskaru” w 4 DX - Cinema City Więcej...

#000000

Karnawał 2015

W sobotnie popołudnie 7 lutego 2015r. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Środowiskowymi zorganizował bal karnawałowy, na który był zaproszony każdy. Jedynym warunkiem było tylko przebranie się lub Więcej...

#000000

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu „Słoneczko”

Są takie szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność Babci i Dziadkowi za wszystko co od nich otrzymujemy. Już od pierwszych dni stycznia trwały przygotowania do tej Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/47453920150225_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/255863musical_metro__2__slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/20374720150217_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/12956920150217_plakat_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/60703220150207_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/19928420150105_slajd.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
Szkolenie ARiMR PDF Drukuj

Szkolenie ARiMRRolnicy i przedsiębiorcy Powiatu Wyszkowskiego!!! W związku z prowadzoną kampanią informacyjną dotyczącą systemu płatności bezpośrednich do gruntów rolnych obowiązującego w Polsce od 2015 do 2020 roku, Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Wyszkowie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych na terenie powiatu wyszkowskiego. Szkolenie w Gminie Somianka odbędzie się 13 marca o godz. 10 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance.

Więcej…
 
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie PDF Drukuj

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w WyszkowieW związku z wystąpieniem ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków podtypu H5N8 na terenie Państw Członkowskich Unii Europejskiej (Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Republika Włoska) Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie zwraca się z prośbą o rozpropagowanie ulotki informacyjnej : „Zagrożenia wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie Rzeczpospolitej Polskiej', w sposób zwyczajowo przyjęty.

Więcej…
 
Zdrowa i piękna, piękna bo zdrowa PDF Drukuj

Zdrowa i piękna, piękna bo zdrowaZapraszamy Szanowne Panie, Dziewczyny, Małe Dziewczynki na wyjątkowe, nietypowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet organizowane dn. 07.03.2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance w godzinach 11.00-14.00

Więcej…
 
Wielki Bal w Przedszkolu PDF Drukuj

Wielki Bal w PrzedszkoluKarnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w przedszkolu „Słoneczko” zarówno w Somiance jak i w Nowych Wypychach.

 

Więcej…
 
Konkurs plastyczny KRUS PDF Drukuj

Konkurs plastyczny KRUSJuż po raz kolejny Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, pn. „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!’’. Konkurs przebiegać będzie we współorganizacji z Dyrekcjami Szkół Podstawowych, zainteresowanymi jednostkami samorządu terytorialnego i udziałem lokalnych mediów.

Więcej…
 
Zapraszamy na wyjazd na spektakl "METRO" PDF Drukuj

Zapraszamy na wyjazd na spektakl "METRO"Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza młodzież i dorosłych z Gminy Somianka na spektakl „METRO” w Teatrze Buffo, który odbędzie się 18 kwietnia 2015r. (sobota). Zapisy rozpoczynają się 24 lutego 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 45 osób. Koszt wyjazdu 70,00zł/osobę.

 

Więcej…
 
Zapraszamy na wycieczkę do Warszawy 28.02.2015 PDF Drukuj

Zapraszamy na wycieczkę do Warszawy Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z Gminy Somianka na wyjazd do Warszawy. W programie film pt. „Pingwiny z Madagaskaru” w 4 DX - Cinema City Arkadia (jedna z dwóch w Polsce sal z technologią Skoda 4DX) oraz lodowisko. Zapisy rozpoczynają się 19 lutego 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 50 osób. Koszt wyjazdu 50,00zł/osobę.

 

Więcej…
 
Karnawał 2015 PDF Drukuj

Karnawał 2015W sobotnie popołudnie 7 lutego 2015r. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Środowiskowymi zorganizował bal karnawałowy, na który był zaproszony każdy. Jedynym warunkiem było tylko przebranie się lub maska. Na balu pojawiły się księżniczki, wróżki, pszczółki, kotek, Spider-Man, Superman, Zorro, Czerwony Kapturek, Indianka, żołnierz, policjant, pirat itd. Każde z dzieci zostało nagrodzone za pięknie wykonany strój karnawałowy lub maskę.

Więcej…
 
Konkurs KWIATY Z PAPIERU PDF Drukuj

Konkurs KWIATY Z PAPIERUZapraszamy do udziału w konkursie KWIATY Z PAPIERU, którego organizatorem jest LGD „Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego”. Patronat nad konkursem objął Starosta Legionowski. Wiodącym motywem konkursu są kwiaty, dopuszczalne są również motywy: roślin, zbóż i owoców. Celem konkursu jest powrót do tradycji związanych z dawnym wykorzystaniem papieru i bibuły. Konkurs ma charakter otwarty i obejmuje wykonanie bukietów, pojedynczych kwiatów lub kompozycji. Prace mogą być zbiorowe (KGW, Uniwersytet III Wieku, ośrodki kultury itp.) oraz indywidualne.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu „Słoneczko” PDF Drukuj

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu „Słoneczko”Są takie szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność Babci i Dziadkowi za wszystko co od nich otrzymujemy. Już od pierwszych dni stycznia trwały przygotowania do tej niezwykłej uroczystości. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały zaproszenia, prezenty oraz ćwiczyły program artystyczny pod bacznym okiem opiekunów.

Więcej…
 
Postanowienie Marszałka Sejmu RP PDF Drukuj

Postanowienie Marszałka Sejmu RPPOSTANOWIENIE MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 4 lutego 2015 r. o zarządzeniu wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 10 maja 2015 r. [pobierz plik PDF]

 
Ferie w GOK PDF Drukuj

Ferie w GOKPodczas tegorocznych ferii mieszkańcy Gminy Somianka oraz przyjezdni mogli miło spędzić czas w Gminnym Ośrodku Kultury.Dla dzieci i młodzieży zorganizowano warsztaty rękodzielnicze, na których wykonywano serduszka z masy solnej z życzeniami dla Babci i Dziadka oraz karnawałowe kotyliony i maski. Odbyły się też rozgrywki w tenisa stołowego.

Więcej…
 
XIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne PDF Drukuj

XIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Głównym organizatorem Konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a patronat medialny: miesięcznik AGRO mechanik a, oraz telewizja interaktywna AgroNews.com.pl, AGRO SERWIS, TVP1 i dwutygodnik Zielony Sztandar.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

 

Więcej…
 
Konkurs Fotograficzny LGD "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" PDF Drukuj

Konkurs Fotograficzny LGD Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" ogłasza Konkurs Fotograficzny. Tematem konkursu jest ukazanie ciekawych ujęć w kategoriach człowiek i jego pasja oraz ekologia i sport przez pryzmat obiektywu.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej…
 
Ferie zimowe 2015 PDF Drukuj

Ferie zimowe 2015Ferie zimowe 2015 już za nami, pozostały sympatyczne wspomnienia i tęsknota za tym co było. Beztroski czas harcy i swawoli z dala od domu, a najlepiej na zimowisku w przecudnym miejscu, czyli naszych polskich pięknych górach. Podążając za oczekiwaniami dzieciaków i młodzieży Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” zorganizowało 10-cio dniowe zimowisko w Zakopanem na Olczy.

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Informacja MIRMAZOWIECKA IZBA ROLNICZA

Wybory do Rad Powiatowych

Mazowieckiej Izby Rolniczej

31 maja 2015 roku

linia

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5