środa, 07 Paź 2015
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Musical Mamma Mia!

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników teatru z Gminy Somianka na Musical „Mamma Mia”, który odbędzie się 15 listopada 2015r. (niedziela) - Teatr ROMA. Więcej...

#000000

Kalejdoskop barw Polski

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników folkloru z Gminy Somianka na koncert Chóru, Baletu i Orkiestry „Mazowsze” im. T.Sygietyńskiego zatytułowany „Kalejdoskop barw Polski”, który odbędzie się 17 października 2015r. Więcej...

#000000

VI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

„VI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw” pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego odbył się w sobotę 5 września 2015r. w Somiance. Organizatorami VI Festiwalu Aktywności Więcej...

#000000

Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka

W niedzielę 6 września 2015r na boisku „Orlik” w Somiance odbyły się rozgrywki w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Somianka. W zawodach brały udział cztery drużyny z Gminy Somianka. Więcej...

#000000

Zapraszamy do udziału w ankiecie!

W związku z prowadzonymi pracami nad "Strategią Rozwoju Gminy Somianka 2015-2025" zachęcamy mieszkańców Gminy do wypełnienia internetowej ankiety, która ma charakter anonimowy. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie Więcej...

#000000

Kolonie nad morzem 2015

Wakacje, słońce, szum fal, beztroska… . Pozostały tylko miłe wspomnienia na myśl o czasie spędzonym na koloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne „Nasza Gmina Somianka”. Miejscem pobytu była malownicza Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/646432plakat_Mamma_Mia_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/785307plakat_mazowsze_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/73617020150905_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/85977820150906_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/659638startegia_rozwoju_gminy_somianka_copy.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/706287slajd_IMG_4292_copy.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
Zapraszamy do kina; Klub włóczykijów PDF Drukuj

Zapraszamy do kina; Klub włóczykijów

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Somianka na wyjazd na kręgle i do kina na film pt. "Klub włóczykijów", który odbędzie się 14 października 2015r.

 

Więcej…
 
Somianka. Program profilaktycznych badań USG dla osób objętych ubezpieczeniem społecznym rolników. PDF Drukuj

Somianka. Program profilaktycznych badań USG dla osób objętych ubezpieczeniem społecznym rolników.W dniu 26 października 2015r. w godzinach 9-17 na placu za Urzędem Gminy w Somiance stanie mobilny gabinet usg, w którym będą przeprowadzane badania USG jamy brzusznej i tarczycy. Program skierowany jest do (dla) rolników i członków ich rodzin, którzy są ubezpieczeni w KRUS lub pobierają z KRUS świadczenia emerytalne bądź rentowe.

Więcej…
 
Musical Mamma Mia! PDF Drukuj

Musical Mamma Mia!

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników teatru z Gminy Somianka na Musical „Mamma Mia”, który odbędzie się 15 listopada 2015r. (niedziela) - Teatr ROMA.

Więcej…
 
Kalejdoskop barw Polski PDF Drukuj

Kalejdoskop barw Polski

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników folkloru z Gminy Somianka na koncert Chóru, Baletu i Orkiestry „Mazowsze” im. T.Sygietyńskiego zatytułowany „Kalejdoskop barw Polski”, który odbędzie się 17 października 2015r. (sobota) - Teatr Matecznik Mazowsze.

Więcej…
 
Sprawozdania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Somiance za 2014r. PDF Drukuj

Sprawozdania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Somiance za 2014r.Poniżej zamieszczamy sprawozdania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Somiance za rok 2014 przedstawione na XIII zwyczajnej sesji Rady Gminy Somianka w dn. 11.09.2015 r.

 

Więcej…
 
VI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw PDF Drukuj

VI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw„VI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw” pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego odbył się w sobotę 5 września 2015r. w Somiance. Organizatorami VI Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" i Gmina Somianka.

Więcej…
 
Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy SomiankaW niedzielę 6 września 2015r na boisku „Orlik” w Somiance odbyły się rozgrywki w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Somianka. W zawodach brały udział cztery drużyny z Gminy Somianka. Po losowaniu około godziny 10.15 rozpoczął się turniej. Sędzią Głównym był pan Paweł Gryc zaś asystentką była pani Borek.

Więcej…
 
Wakacyjny rajd rowerowy PDF Drukuj

Wakacyjny rajd rowerowyW dniu 28 sierpnia 2015 r. na zakończenie wakacyjnego wypoczynku odbył się integracyjny rajd rowerowy. W rajdzie uczestniczyły dzieci z terenu gminy Somianka wraz z opiekunami świetlic wiejskich z miejscowości: Barcice, Skorki i Ostrowy oraz opiekunami z Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance - w sumie blisko 100 osób.

Więcej…
 
Zajecia taneczne PDF Drukuj

Zajecia taneczne

 
Wyniki głosowania w gminie Somianka PDF Drukuj

Wyniki głosowania w gminie SomiankaWyniki głosowania na terenie gminy Somianka w Referendum Ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 06 września 2015 r.

http://referendum2015.pkw.gov.pl/341_Polska/143504

 
Zapraszamy do kina PDF Drukuj

Zapraszamy do kina

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza miłośników kina z Gminy Somianka na wyjazd na film pt. „Żyć nie umierać”, który odbędzie się 25 września 2015r. (piątek). Zapisy rozpoczynają się 11 września 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 40 osób. Koszt wyjazdu 30,00zł/osobę.

Więcej…
 
Wyjazd na basen 18.09. PDF Drukuj

Wyjazd na basen 18.09

Zbliża się piątek! Czas relaksu, więc serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Gminy Somianka do uczestnictwa w wyjeździe - 2 godziny na basenie. Kolejny już raz – 18 września odwiedzimy Aqua Park w Hotelu Warszawianka w Jachrance, koszt wyjazdu 15,00zł. Zapisy rozpoczynają się 07 września 2015 r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 50 osób.

 

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w ankiecie! PDF Drukuj

Zapraszamy do udziału w ankiecie!W związku z prowadzonymi pracami nad "Strategią Rozwoju Gminy Somianka 2015-2025" zachęcamy mieszkańców Gminy do wypełnienia internetowej ankiety, która ma charakter anonimowy. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego planu strategicznego w perspektywie do 2025 r., a przekazane uwagi i sugestie stanowić będą odzwierciedlenie rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz wizji rozwoju gminy Somianka na najbliższe lata. Ankieta dostępna jest pod adresem: http://goo.gl/forms/UGIHXkkYxz

 
Pożegnanie wakacji w Popowie Kościelnym PDF Drukuj

Pożegnanie wakacji w Popowie KościelnymDzieci i opiekunowie ze świetlicy wiejskiej w Popowie Kościelnym wraz z ks. proboszczem Remigiuszem Stacherskim zorganizowały ognisko na zakończenie wakacji.

Więcej…
 
Konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu PDF Drukuj

Konkurs Mazowieckie Barwy WolontariatuMarszałek Województwa Mazowieckiego już po raz piąty ogłosił konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, którego głównym celem jest promocja wolontariatu wśród mieszkańców naszego województwa.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2