poniedziałek, 28 Lip 2014
Jesteś tutaj: Home

Aktualności

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

Serdecznie zapraszamy, do uczestnictwa w Dożynkach Gminnych, aby wspólnie dziękować za zebrane plony podczas sierpniowego biesiadowania - 24 sierpnia 2014r. na placu za Urzędem Gminy w Somiance. W ramach organizowanych Więcej...

#000000

Gmina Somianka liderem w powiecie wyszkowskim

13 lipca na łamach czasopisma "Wspólnota" ukazał się ranking podsumowujący ostatnią kadencję (lata 2010-2014) w samorządzie terytorialnym "Raport - Podsumowanie kadencji 2010-2014". W powiecie wyszkowskim Gmina Somianka zajęła I miejsce Więcej...

#000000

Wycieczka do Pułtuska

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze świetlicami środowiskowymi 16.07.2014r. zorganizował jednodniową wycieczkę do Pułtuska dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Somianka, w której uczestniczyło 32 osoby. Więcej...

#000000

Zakończenie roku u przedszkolaków

30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktu przedszkolnego „Krasnale” ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom Więcej...

#000000
#000000

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny jest ogólnopolskim programem mającym na celu wspieranie rodzin wielodzietnych poprzez szereg zniżek oferowanych przez instytucje państwowe, jak i firmy prywatne (lista miejsc i zniżek dostępna jest na Więcej...

#000000
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/97508420140715_dozynki.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/414347somianka_podium.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/50944620140716_pultusk_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/92055220140630_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/39081220140707_plakat_slajd.jpg
/portal/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/71216020140707_karta.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Urząd Gminy Somianka
Gmina Somianka liderem w powiecie wyszkowskim PDF Drukuj

Gmina Somianka liderem w powiecie wyszkowskim13 lipca na łamach czasopisma "Wspólnota" ukazał się ranking podsumowujący ostatnią kadencję (lata 2010-2014) w samorządzie terytorialnym "Raport - Podsumowanie kadencji 2010-2014". W powiecie wyszkowskim Gmina Somianka zajęła I miejsce (803 miejsce w rankingu), II miejsce Brańszczyk (1009 miejsce), III miejsce Zabrodzie (1088 miejsce), IV miejsce Wyszków (1679 miejsce), V miejsce Rząśnik (1993 miejsce), VI miejsce Długosiodło 2295 miejsce).

Więcej…
 
Zapraszamy na półkolonie PDF Drukuj

Zapraszamy na półkolonie

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych PDF Drukuj

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowychSerdecznie zapraszamy, do uczestnictwa w Dożynkach Gminnych, aby wspólnie dziękować za zebrane plony podczas sierpniowego biesiadowania - 24 sierpnia 2014r. na placu za Urzędem Gminy w Somiance. W ramach organizowanych dożynek ogłaszamy konkursy:

"Najlepsza nalewka"

Wypiek najlepszego ciasta tradycyjnego pn. „Ciasta z przepisów Babuni”

Do uczestnictwa w/w konkursach serdecznie zapraszamy mieszkańców sołectw naszej Gminy Somianka.

Więcej…
 
Radośnie i sportowo PDF Drukuj

Radośnie i sportowoPodczas wakacji w dniu 22 lipca dzieci ze świetlic środowiskowych i GOK-u w słoneczny, wietrzny dzień ruszyły na rajd rowerowy. Rajd rozpoczął się od spotkania z policjantem w świetlicy w Ostrowach.

Więcej…
 
Wycieczka do Pułtuska PDF Drukuj

Wycieczka do PułtuskaGminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze świetlicami środowiskowymi 16.07.2014r. zorganizował jednodniową wycieczkę do Pułtuska dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Somianka, w której uczestniczyło 32 osoby.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj

OGŁOSZENIE NR 2/POKL/2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Somiance poszukuje osoby na stanowisko PSYCHOLOG w projekcie systemowym „Wyrównać szanse” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Obwieszczenie Starosty Powiatu Wyszkowskiego PDF Drukuj

OBWIESZCZENIE STAROSTY POWIATU WYSZKOWSKIEGO z dnia 10.07.2014

o wszczęciu postępowania na wniosek Powiatu Wyszkowskiego z dnia 24 czerwca 2014 r. (data wpływu 25.06.2014 r.), w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na "Budowie drogi powiatowej nr 4414 na odcinku Wyszków - Rybno- Kręgi Somianka". Wyżej wymieniona inwestycja wymaga przejęcia nieruchomości, w związku z czym sporządzono mapy z projektem podziału nieruchomości przeznaczonych na ten cel.

Więcej…
 
Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy PDF Drukuj

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowySerdecznie zapraszamy, do uczestnictwa w Dożynkach Gminnych, aby wspólnie dziękować za zebrane plony podczas sierpniowego biesiadowania - 24 sierpnia 2014r. na placu za Urzędem Gminy w Somiance. W ramach organizowanych dożynek ogłaszamy konkurs na:

Wieniec dożynkowy

Do uczestnictwa w/w konkursie serdecznie zapraszamy mieszkańców sołectw naszej Gminy Somianka.

 

Więcej…
 
Informacja dotycząca stypendiów szkolnych PDF Drukuj

Informacja dotycząca stypendiów szkolnychUprzejmie informuję, iż do 15 września 2014 r. można składać w Urzędzie Gminy Somianka wnioski o stypendia szkolne. Stypendium przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie Gminy Somianka, począwszy od klasy I szkoły podstawowej do czasu ukończenia kształcenia. Miesięczny dochód na członka rodziny nie może przekroczyć 456,00 zł netto.

Więcej…
 
Zakończenie roku w punktach przedszkolnych "Biały Miś" i "Słoneczko" PDF Drukuj

Zakończenie roku w punktach przedszkolnych 30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktów przedszkolnych „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach prowadzonych przez Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne „Nasza Gmina Somianka”, ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami.

 

Więcej…
 
Zakończenie roku u przedszkolaków PDF Drukuj

Zakończenie roku u przedszkolaków30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktu przedszkolnego „Krasnale” ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. „Będziemy tęsknić”, „Było super” tak wielu tuląc się do nas mówiło, a nam pociekły łezki wzruszenia wymieszanego z radością.

 

Więcej…
 
Zapraszamy na Wycieczkę do Uniejowa i Borysewa PDF Drukuj

Zapraszamy na Wycieczkę do Uniejowa i Borysewa

 

Więcej…
 
Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj

Karta Dużej RodzinyKarta Dużej Rodziny jest ogólnopolskim programem mającym na celu wspieranie rodzin wielodzietnych poprzez szereg zniżek oferowanych przez instytucje państwowe, jak i firmy prywatne (lista miejsc i zniżek dostępna jest na stronie: rodzina.gov.pl). Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Więcej…
 
Zaproszenie na badania mammograficzne PDF Drukuj

Zaproszenie na badania mammograficzneZBADAJ SIĘ I ZYSKAJ SPOKÓJ

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 - 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

6 sierpnia 2014 r. Somianka przy Urzędzie Gminy

 

Więcej…
 
Wycieczka do Torunia PDF Drukuj

Wycieczka do Torunia"Toruń UNESCO - Toruńskie Hity" - 28 czerwca 2014 roku 30 mieszkańców Gminy Somianka wybrało się na jednodniową wycieczkę do Torunia.

Więcej…
 
Zapraszamy na wycieczkę do Pułtuska PDF Drukuj

Zapraszamy na wyjazd do Pułtuska

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3