wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home
Świetlice wiejskie


Seniorzy kolędują PDF Drukuj

Seniorzy kolędują28 grudnia 45 seniorów oraz schola wzięli udział w Uroczystości Bożonarodzeniowej zorganizowanej przez ks. Remigiusza i p. Grażynę w ośrodku Caritas. Uroczystość zaczęła się Mszą świętą prowadzona przez ks. Remigiusza, ks. Romana i ks. Marka.

Więcej…
 
Radosne popołudnie PDF Drukuj

Radosne PopołudnieW sobotę 17 grudnia 2016 r. Świetlica i Parafia zorganizowały Uroczyste Świąteczne spotkanie dla dzieci i młodzieży. Było radośnie, wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

 

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne w świetlicy w Wólce Somiankowskiej PDF Drukuj

Spotkanie wigilijne w świetlicy w Wólce SomiankowskiejW dniu 16.12.2016r. w świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe, które rozpoczęło się od wspólnego ubierania choinki w ozdoby wykonane przez dzieci na warsztatach techniczno-plastycznych.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj

Euforia Andrzejkowa26 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Somianka imprezę środowiskową pn. „Euforia Andrzejkowa”.

Więcej…
 
Niespodzianka na zakończenie wakacji i pożegnanie lata PDF Drukuj

Niespodzianka na zakończenie wakacji i pożegnanie lataDnia 16 września 2016r. w piątkowe popołudnie dzięki hojności i dobroci serca fundatorów na placu przy świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej odbyło się spotkanie integracyjne z atrakcjami na zakończenie wakacji i pożegnanie lata.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 20