czwartek, 26 Kwi 2018
Jesteś tutaj: Home Szkoły Podstawowe Wieści ze szkół O Was zawsze pamiętamy…
O Was zawsze pamiętamy… PDF Drukuj

O Was zawsze pamiętamy…"O Was zawsze pamiętamy…" pod takim hasłem dnia 21 stycznia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Ulasku odbyła się uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka.

Zebranych seniorów i wszystkich gości powitała pani dyrektor szkoły, składając serdeczne życzenia. Najważniejszą częścią uroczystości były występy dzieci. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie pt. ,, O Tadku niejadku, babci i dziadku”. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najpiękniej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po zakończonym przedstawieniu, złożeniu życzeń i uroczystym odśpiewaniu ,, Niech nam żyją ‘’ na wyjątkowych gości czekała jeszcze jedna niespodzianka w formie prezentacji multimedialnej. Gościom towarzyszył uśmiech oraz łzy wzruszenia. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólna zabawa przy muzyce.

Był to niezwykły dzień w naszej szkole. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło.