piątek, 19 Paź 2018
Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów Świateł

 

Wybory samorządowe 2018

Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów Świateł PDF Drukuj

Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów ŚwiatełGminny Ośrodek Kultury w Somiance 25 listopada 2017r. razem ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował rodzinny wyjazd do Warszawy i Wilanowa dla około 50 osób.

 

Na scenie Teatru Lalka uczestnicy obejrzeli spektakl „Krzesiwo”. To muzyczne przedstawienie Jarosława Kiliana i Grzegorza Turnaua powstało w oparciu o jedną z najpiękniejszych baśni Andersena. To poetycka opowieść o odwadze w dążeniu do spełnienia marzeń, miłości i o sile wyobraźni. Śpiewogra została zrealizowana w planie lalkowym.

 

Następnie udaliśmy się do Wilanowa, aby zwiedzić Królewskie Ogrody Światła. W tym magicznym miejscu podziwialiśmy ułożone ze świateł barokowe rośliny, zwierzęta i przedmioty większe niż ludzie. Punktem kulminacyjnym był mapping „Bajka o królewskiej wydrze”. Ten trójwymiarowy pokaz łączy światło, obraz i dźwięk. Wyświetlany jest na fasadzie pałacu, wykorzystując jego elementy architektoniczne do stworzenia iluzji ożywionego budynku. Cieszymy się , że nie tylko dopisywała nam pogoda, ale i humory zdyscyplinowanej grupy.