poniedziałek, 18 Mar 2019
Jesteś tutaj: Home Komunikaty Marta i inni potrzebuja twojej pomocy
Marta i inni potrzebuja twojej pomocy PDF Drukuj

Marta i inni potrzebuja twojej pomocy

 

Mam na imię Marta. Mam 38 lat i jestem mieszkanką Wyszkowa. Mam kochającego męża i dwójkę wspaniałych dzieci: 8-letniego Alanka i 7-letnią Madzię. Zawodowo realizuję się jako księgowa, praca jest moją pasją. Do tej pory wolny czas spędzałam z moją rodziną - jeżdżąc na rowerze, czytając wspólnie książki.

 

Wszystko zaczęło się w lutym bieżącego roku. Zwykłe przeziębienie, wizyta u lekarza, antybiotyk. Nic nie wskazywało na to, co wydarzy się później. Niestety po kilku dniach trafiłam do szpitala, gdzie zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Mój świat się zawalił.

Na chwilę obecną jestem po drugiej chemioterapii. By żyć i móc powrócić do pełni sił potrzebuję przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Na dzień dzisiejszy najważniejszy cel i marzenie to wygrać z chorobą i cieszyć się każdą chwilą, patrzeć jak dorastają moje dzieci, jak mój syn zdobywa kolejne medale grając w piłkę nożną, jak moja córka biega, opala się, chodzi na zakupy.

Dlatego zwracam się ogromną prośbą – zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może, to właśnie Ty podarujesz szansę na powrót do normalnego życia dla mnie i innych chorych na nowotwory krwi.

Galeria Wyszków

26 maja 10:00-20:00

27 maja 10:00-18:00

https://www.dkms.pl/pl/content/marta-i-inni-potrzebuja-twojej-pomocy-wyszkow