czwartek, 18 Lip 2019
Jesteś tutaj: Home Komunikaty Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie PDF Drukuj

informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w WyszkowiePowiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje, że na stronie internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wyszkowie została umieszczona informacja na temat opracowanych „Wytycznych Głównego Lekarza Weterynarii dotyczących szkoleń dla pracowników rzeźni oraz osób dokonujących uboju na użytek własny, a także wydawania świadectw kwalifikacji i zaświadczeń związanych z w/w szkoleniami”. Dokument ten można znaleźć używając linku umieszczonego pod informacją: https://www.wetgiw.gov.pl/publikacje/ochrona-zwierzat-dobrostan.

Zgodnie z zapisami zawartymi w w/w wytycznych, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje o możliwości uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju z przeznaczeniem na użytek własny.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłaszanie się do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wyszkowie lub Urzędu Gminy zgodnie z miejscem zamieszkania w terminie do dnia 10 listopada 2018 r. Po stworzeniu listy osób chętnych, zostanie przekazana informacja dotycząca daty, godziny i miejsca szkolenia.

Pliki do pobrania