środa, 13 Gru 2017
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka-Parcele 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.plW blasku świec PDF Drukuj

W blasku świec6 grudnia 2017r. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował dla dzieci warsztaty "W blasku świec". Uczestnicy samodzielnie zaprojektowali swoją świecę żelową tworząc kompozycję z różnych materiałów – od kolorowego piasku, przez świąteczne cekiny, po błyszczący brokat.

Więcej…
 
Przeżył wojnę, zabiła go miłość PDF Drukuj

Przeżył wojnę, zabiła go miłośćGminny Ośrodek Kultury w Somiance 2 grudnia w sobotni wieczór zorganizował dla miłośników teatru wyjazd na musical „Piloci” grany na deskach Teatru „Roma” w Warszawie. „Piloci” to pełna emocji opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową.

 

Więcej…
 
Kalendarz zajęć PDF Drukuj

Kalendarz imprez i faktów kulturalnych

GRUDZIEŃ 2017

 

Więcej…
 
Koziołek Matołek wyrusza w świat PDF Drukuj

Koziołek Matołek wyrusza w świat28 listopada 2017r. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz uczniów klas 0-II szkół podstawowych spektakl pt. „Koziołek Matołek wyrusza w świat” w wykonaniu teatru TAK.

Więcej…
 
Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów Świateł PDF Drukuj

Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów ŚwiatełGminny Ośrodek Kultury w Somiance 25 listopada 2017r. razem ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował rodzinny wyjazd do Warszawy i Wilanowa dla około 50 osób.

 

Więcej…
 
Walka, Krew, Ojczyzna - wyniki konkursu na projekt pocztówki PDF Drukuj

Walka, Krew, Ojczyzna - wyniki konkursu na projekt pocztówkiGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny na projekt pocztówki nawiązującej do Święta Niepodległości. Konkurs w tym roku cieszył bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło do nas aż 125 pomysłowych i kolorowych prac. Liczebność prac w poszczególnych kategoriach wyglądała następująco: kategoria I – 22, kategoria II – 57, kategoria III – 29 i kategoria IV – 17.

Więcej…
 
Zapraszamy dzieci na warsztaty PDF Drukuj

Zapraszamy dzieci na warsztaty

Zapraszamy dzieciaki na warsztaty - Wyobraźnia pracuje, które odbywałyby się raz w miesiącu w każdej z placówek Gminny Ośrodek Kultury w Somiance, Świetlica wiejska w Ostrowach, Skorkach i Popowie Kościelnym. Planowane warsztaty będą różniły się tematyką, natomiast wytworzone produkty finalne będą własnością uczestnika. Koszt jednych zajęć to 15,00 zł. Godziny i dni zajęć w poszczególnych placówkach podamy po zebraniu grup. Bliższe informację Gminny Ośrodek Kultury w Somiance, tel. 297418760

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 21