środa, 22 Maj 2019
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Rekreacyjno - Turystyczne w Kręgach
Środa: 13:30 - 17:30
Czwartek, piątek: 09:00 - 17:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Andrzejkowe wróżby PDF Drukuj

Andrzejkowe wróżbyŚwięty Andrzej Ci pokaże, Co Ci los przyniesie w darze… 24 listopada 2018r. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wspólnie ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci imprezę andrzejkową, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i w magiczny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Więcej…
 
100-lecie Niepodległości PDF Drukuj

100-lecie Niepodległości11 listopada 1918r. spełnił się sen pokoleń Polaków - Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata”. 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości świętowaliśmy w Gminie Somianka 11 listopada 2018r.

Więcej…
 
Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek PDF Drukuj

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek„Wielu ludzi sądzi, że bez książek można żyć. Zapewne mają trochę racji. Ale co to za życie”. – fragment książki „Rodzinne sekrety” Krystyny Mirek. Tymi słowami Dorota Groszkiewicz – bibliotekarka przywitała niecodziennego gościa – pisarkę Krystynę Mirek, która 9 listopada 2018r. w piątkowy wieczór przybyła na spotkanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance.

 

Więcej…
 
XVIII Dzień Papieski PDF Drukuj

XVIII Dzień Papieski„Promieniowanie ojcostwa” to hasło obchodzonego w niedziele 14 października XVIII Dnia Papieskiego. W tym roku uroczystość odbyła się w Kościele pw. św. Izydora w Woli Mystkowskiej. Parafianie i przybyli goście uczestniczyli we Mszy Św. sprawowanej przez ks. Tadeusza Suchtę.

Więcej…
 
Sobota z ziemniakiem PDF Drukuj

Sobota z ziemniakiem6 października 2018 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance przy współpracy ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował „Sobotę z ziemniakiem”. W tym roku impreza odbyła się na placu przy Urzędzie Gminy w Somiance.

 

Więcej…
 
Rodzinny Rajd Rowerowy – Droga ku Niepodległości PDF Drukuj

Rodzinny Rajd Rowerowy – Droga ku NiepodległościGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował 22 września 2018 r. Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem „Droga ku Niepodległości”, trasa rajdu liczyła 27 km. Ideą rajdu było przede wszystkim pokazanie i przybliżenie kilku miejsc pamięci na terenie Gminy Somianka, dodatkowo propagowanie zdrowego trybu życia, aktywność na świeżym powietrzu i rodzinne spędzanie wolnego czasu. W tym roku obchodzimy ważną dla Polaków rocznicę – 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Trasa rajdu była tak wyznaczona, aby podkreślić ważne, ciekawe i tym samym historyczne miejsca.

 

Więcej…
 
Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka16 września na boisku Orlik w Somiance rozegrany został Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka w ramach realizowanego zadania publicznego współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn: Somianka, Młodziki Somianka, FC Szwagry - Ostrowy, Perła Boys -Ulasek, FC Albatros – Skorki, Popowo, Tulewo, Bug 01, FT Poręba, FC Wyszków i Długosiodło.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 26