czwartek, 21 Lut 2019
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Brawo! Sołectwo Kręgi z dwoma drugimi miejscami… PDF Drukuj

Brawo! Sołectwo Kręgi z dwoma drugimi miejscami…IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego odbył się w sobotę 8 września 2018r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie. Organizatorami Festiwalu była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" i Gmina Jabłonna. W tegorocznej edycji Festiwalu uczestniczyło 7 sołectw rywalizujących w 3 kategoriach: prezentacja stoiska, smaki, kuchnia regionalna oraz występ sceniczny. Przedstawicielami Gminy Somianka było sołectwo Kręgi. Mieszkańcy czynnie zaangażowali się w prezentację gminy na płaszczyźnie regionu Zalewu Zegrzyńskiego i wygrali dwa II miejsce w kategorii prezentacja stoiska oraz smaki, kuchnia regionalna.

Więcej…
 
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych PDF Drukuj

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznychGminny Ośrodek Kultury w Somiance otrzymał dofinansowanie zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Środki finansowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie: 6.000,00 zł zostaną zrealizowane na zakup książek.

Więcej…
 
Dożynki Powiatowo-Gminne w Popowie Kościelnym 2018 PDF Drukuj

Dożynki Powiatowo-Gminne w Popowie Kościelnym 2018„Dziękujemy za nasz chleb powszedni. Dziękujemy tym, którzy sieją ziarno, uprawiają ziemię i gospodarzą, a dzisiaj niosą nam wszystkim plon….”. W naszej gminie w zeszłą niedzielę 26.08.2018r. w Popowie Kościelnym odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne, w których licznie uczestniczyli mieszkańcy gminy i powiatu oraz goście. Wydarzenie było współorganizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Więcej…
 
Trzy tygodnie aktywnych półkolonii za nami PDF Drukuj

Dwa tygodnie aktywnych półkolonii za nami

Trzy tygodnie atrakcji, spotkań i wyjazdów za nami. W zorganizowanych półkoloniach wzięło udział 135 dzieciaków w wieku 7-14 lat, które czas wakacji zapamiętają jako okres harcy, radosnej zabawy i zawierania nowych znajomości oraz rozsądnego korzystania z atrakcji wokół. Tak bogaty program mógł być zrealizowany dzięki wsparciu Gminy Somianka w kwocie 100 zł dla każdego uczestnika półkolonii.

Więcej…
 
Remont budynku kultury i utworzenie Centrum Rekreacyjno –Turystycznego w Kręgach PDF Drukuj

Remont budynku kultury i utworzenie Centrum Rekreacyjno –Turystycznego w Kręgach

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance realizuje operację pn. "Remont budynku kultury i utworzenie Centrum Rekreacyjno –Turystycznego w Kręgach".

Operacja ma na celu rozwój turystyczny miejscowości Kręgi poprzez remont budynku kultury i utworzenie Centrum Rekreacyjno – Turystycznego w Kręgach.

Przewidywane efekty operacji:

-stworzenie jednego obiektu infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej,

-utworzenie jednego miejsca pracy.

Wartość operacji: 195 317,85 zł

Dofinansowanie w ramach PO RYBACTWO I MORZE: 160 000,00 zł

 
Zapraszamy na wyjazd do Parku rozrywki Energylandia PDF Drukuj

Zapraszamy na wyjazd do Parku rozrywki Energylandia

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy na wypoczynek w Parku rozrywki Energylandia w Zatorze, który organizujemy od 31 sierpnia (piątek) do 1 września (sobota). Zapisy rozpoczynają się 4 lipca 2018r. od godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona – 50 osób.

Koszt wyjazdu:

  • w przypadku dziecka do 140 cm wzrostu - 220,00zł/osobę,
  • w przypadku dorosłego – 270,00zł/osobę.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie, usługę przewodnika po Krakowie, bilet wstępu do Parku rozrywki Energylandia, zakwaterowanie plus śniadanie w River Park w Zatorze - www.riverpark.com.pl .

Bliższe informacje: Gminny Ośrodek Kultury w Somiance tel. 29 74 187 60

 

 
Informacja PDF Drukuj

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że od 2 lipca 2018r. do odwołania Filia Biblioteczna i Świetlica Wiejska w Popowie Kościelnym będą nieczynne z powodu rozpoczynającego się remontu budynku, w którym mieszczą się powyższe instytucje. Zainteresowanych Czytelników zapraszamy do biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance. Za niedogodności przepraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 25