środa, 22 Maj 2019
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Rekreacyjno - Turystyczne w Kręgach
Środa: 13:30 - 17:30
Czwartek, piątek: 09:00 - 17:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów Świateł PDF Drukuj

Rodzinny wyjazd do teatru i Ogrodów ŚwiatełGminny Ośrodek Kultury w Somiance 25 listopada 2017r. razem ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował rodzinny wyjazd do Warszawy i Wilanowa dla około 50 osób.

 

Więcej…
 
Walka, Krew, Ojczyzna - wyniki konkursu na projekt pocztówki PDF Drukuj

Walka, Krew, Ojczyzna - wyniki konkursu na projekt pocztówkiGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny na projekt pocztówki nawiązującej do Święta Niepodległości. Konkurs w tym roku cieszył bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło do nas aż 125 pomysłowych i kolorowych prac. Liczebność prac w poszczególnych kategoriach wyglądała następująco: kategoria I – 22, kategoria II – 57, kategoria III – 29 i kategoria IV – 17.

Więcej…
 
Kino, kręgle i coś jeszcze… PDF Drukuj

Kino, kręgle i coś jeszcze…3 listopada 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Somianka wyjazd do Warszawy.

Więcej…
 
Święto Pieczonego Ziemniaka PDF Drukuj

Święto Pieczonego Ziemniaka14 października 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance przy współpracy ze Świetlicami Wiejskimi zorganizowała „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Impreza odbyła się przy świetlicy w Ostrowach.

Więcej…
 
XVII Dzień Papieski PDF Drukuj

XVII Dzień PapieskiUroczystość XVII Dnia Papieskiego pn. „Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją” odbyła się 8 października w Kościele Wniebowzięcia NMP w Somiance. Parafianie i goście uczestniczyli w uroczystej Mszy Św., podczas której skrzypaczka – Magdalena Szymańska zagrała kilka utworów klasycznych (La califfa-Morricone, Zima-Vivaldi, Ave Maria-Schubert, Aria na strunie G-Bacha oraz Obój Gabriela-Morricone), następnie wysłuchali montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Ulasku oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wyszkowie.

Więcej…
 
Zakup nowości do bibliotek PDF Drukuj

Zakup nowości do bibliotekW ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych” podobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Somiance otrzymał w 2017 roku dotację w wysokości 5.500 zł.

 

Więcej…
 
Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka10 września na boisku Orlik w Somiance rozegrany został Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka w ramach realizowanego zadania publicznego współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: Latoszek, Somianka, Tulewo, LSFC, Perła Boys, Popowo i FUZ Ostrowy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 26