czwartek, 21 Lut 2019
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznego PDF Drukuj

Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznegoGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny pt. „Tę książkę warto przeczytać”. Na konkurs wpłynęło 40 kolorowych prac. Wśród nich komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2017r. (tj. wtorek) Gminny Ośrodek Kultury w Somiance będzie nieczynny.

Dzień ten zostanie odpracowany w dniu 4 czerwca 2017r. (tj. niedziela).

Przepraszamy za niedogodności.

 
Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” PDF Drukuj

Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka27 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbyły się eliminacje gminne 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Istotą Konkursu jest ujawnienie młodych talentów recytatorskich, pobudzenie aktywności artystycznej, popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania oraz ożywienie kontaktu z poezją.

 

Więcej…
 
Gucio Chusteczka PDF Drukuj

Gucio Chusteczka23 marca 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz uczniów klas I-II szkół podstawowych bajkę pt. „Gucio Chusteczka” w wykonaniu grupy teatralnej „ECHO”.

 

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku KulturyPiękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach - to drzwi do jej serca. - takimi słowami przywitała Pani Dyrektor GOK Marzena Kuchta wszystkie Kobiety i Kobietki, które 11 marca 2017 roku przybyły na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Natomiast Wójt Andrzej Żołyński złożył Paniom życzenia i każdą z Pań obdarował słodkim upominkiem.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dzień Kobiet

Serdecznie zapraszamy Panie na sobotnie popołudnie 11 marca godz. 12.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance. Podczas spotkania każda z Pan będzie mogła zrobić sobie zabieg na dłonie, otrzyma upominek z okazji Dnia Kobiet, w miłym towarzystwie wypić kawę oraz spotkać się ze znaną pisarką Magdaleną Witkiewicz. To wasze święto drogie Panie.

 
Pozostały wspomnienia… PDF Drukuj

Pozostały wspomnienia…Tegoroczne ferie minęły bardzo szybko i intensywnie. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance we współpracy ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla młodszych dzieci z rodzicami wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki była 2-godzinna zabawa w Fun Parku Digiloo – nowoczesnej sali zabaw, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie: zjeżdżalnie, trampoliny, basen z piłeczkami, duże gumowe piłki, boisko do gry w piłkę nożną, plac do gry w koszykówkę oraz do jazdy na dziwacznych rowerach, strefa z armatkami, duże kolorowe klocki do układania i różne gry interaktywne.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 25