środa, 22 Maj 2019
Jesteś tutaj: Home GOK
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Rekreacyjno - Turystyczne w Kręgach
Środa: 13:30 - 17:30
Czwartek, piątek: 09:00 - 17:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj

Biblioteka. Oczywiście!Pod takim hasłem w dniach 8-15 maja 2017r. obchodziliśmy XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Jest to coroczna akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, której głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Więcej…
 
Dzień Dziecka tuż tuż! PDF Drukuj

Dzień Dziecka tuż tuż!

Dzięki uprzejmości Organizatorów (Dyrektora Okręgowej Służby Więziennej w Warszawie, Dyrektora Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce i Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Warszawie) dzieciaki z naszej gminy mają możliwość uczestnictwa w pikniku pod hasłem "Ale frajda!", który odbędzie się 3 czerwca na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie.

Zapisy dla osób zainteresowanych wyjazdem prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Somiance oraz Świetlice Wiejskie w Ostrowach, Popowie Kościelnym, Skorkach i Wólce Somiankowskiej.

Liczba miejsc ograniczona

 
Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznego PDF Drukuj

Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznegoGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny pt. „Tę książkę warto przeczytać”. Na konkurs wpłynęło 40 kolorowych prac. Wśród nich komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2017r. (tj. wtorek) Gminny Ośrodek Kultury w Somiance będzie nieczynny.

Dzień ten zostanie odpracowany w dniu 4 czerwca 2017r. (tj. niedziela).

Przepraszamy za niedogodności.

 
Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” PDF Drukuj

Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka27 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbyły się eliminacje gminne 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Istotą Konkursu jest ujawnienie młodych talentów recytatorskich, pobudzenie aktywności artystycznej, popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania oraz ożywienie kontaktu z poezją.

 

Więcej…
 
Gucio Chusteczka PDF Drukuj

Gucio Chusteczka23 marca 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz uczniów klas I-II szkół podstawowych bajkę pt. „Gucio Chusteczka” w wykonaniu grupy teatralnej „ECHO”.

 

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku KulturyPiękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach - to drzwi do jej serca. - takimi słowami przywitała Pani Dyrektor GOK Marzena Kuchta wszystkie Kobiety i Kobietki, które 11 marca 2017 roku przybyły na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Natomiast Wójt Andrzej Żołyński złożył Paniom życzenia i każdą z Pań obdarował słodkim upominkiem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 26