piątek, 24 Mar 2017
Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.plKonkurs Recytatorski Warszawska Syrenka PDF Drukuj

Konkurs Recytatorski Warszawska SyrenkaZapraszamy do wzięcia udziału w 40. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka. Etap gminny konkursu odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance. Regulaminy i zasady konkursu do pobrania w załącznikach.

 

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku KulturyPiękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach - to drzwi do jej serca. - takimi słowami przywitała Pani Dyrektor GOK Marzena Kuchta wszystkie Kobiety i Kobietki, które 11 marca 2017 roku przybyły na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Natomiast Wójt Andrzej Żołyński złożył Paniom życzenia i każdą z Pań obdarował słodkim upominkiem.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dzień Kobiet

Serdecznie zapraszamy Panie na sobotnie popołudnie 11 marca godz. 12.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance. Podczas spotkania każda z Pan będzie mogła zrobić sobie zabieg na dłonie, otrzyma upominek z okazji Dnia Kobiet, w miłym towarzystwie wypić kawę oraz spotkać się ze znaną pisarką Magdaleną Witkiewicz. To wasze święto drogie Panie.

 
Kalendarz zajęć PDF Drukuj

Kalendarz imprez i faktów kulturalnych

MARZEC 2017

linia

Więcej…
 
Zapraszamy na spektakl "Gucio Chusteczka" PDF Drukuj

Zapraszamy na spektakl

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Gucio Chusteczka” dzieciaki w wieku 3-5 lat oraz uczniów klas I-II Szkół podstawowych, który odbędzie się 23 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance, godz. 9.00 i 10.00.

Wstęp wolny.

 
Pozostały wspomnienia… PDF Drukuj

Pozostały wspomnienia…Tegoroczne ferie minęły bardzo szybko i intensywnie. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance we współpracy ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla młodszych dzieci z rodzicami wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki była 2-godzinna zabawa w Fun Parku Digiloo – nowoczesnej sali zabaw, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie: zjeżdżalnie, trampoliny, basen z piłeczkami, duże gumowe piłki, boisko do gry w piłkę nożną, plac do gry w koszykówkę oraz do jazdy na dziwacznych rowerach, strefa z armatkami, duże kolorowe klocki do układania i różne gry interaktywne.

 

Więcej…
 
Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Somianka

Zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego O Puchar Wójta Gminy Somianka, który odbędzie się 5 marca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół W Woli Mystkowskiej.

Uczestnikiem Turnieju może być każdy sympatyk gry w „ping-ponga”, który opanował jej zasady i ukończył 7 rok życia.  Udział w Turnieju jest nieodpłatny.  Obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 17