czwartek, 21 Lut 2019
Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Kino, kręgle i coś jeszcze… PDF Drukuj

Kino, kręgle i coś jeszcze…3 listopada 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Somianka wyjazd do Warszawy.

Więcej…
 
Święto Pieczonego Ziemniaka PDF Drukuj

Święto Pieczonego Ziemniaka14 października 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Somiance przy współpracy ze Świetlicami Wiejskimi zorganizowała „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Impreza odbyła się przy świetlicy w Ostrowach.

Więcej…
 
XVII Dzień Papieski PDF Drukuj

XVII Dzień PapieskiUroczystość XVII Dnia Papieskiego pn. „Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją” odbyła się 8 października w Kościele Wniebowzięcia NMP w Somiance. Parafianie i goście uczestniczyli w uroczystej Mszy Św., podczas której skrzypaczka – Magdalena Szymańska zagrała kilka utworów klasycznych (La califfa-Morricone, Zima-Vivaldi, Ave Maria-Schubert, Aria na strunie G-Bacha oraz Obój Gabriela-Morricone), następnie wysłuchali montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Ulasku oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wyszkowie.

Więcej…
 
Zakup nowości do bibliotek PDF Drukuj

Zakup nowości do bibliotekW ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych” podobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Somiance otrzymał w 2017 roku dotację w wysokości 5.500 zł.

 

Więcej…
 
Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka10 września na boisku Orlik w Somiance rozegrany został Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka w ramach realizowanego zadania publicznego współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: Latoszek, Somianka, Tulewo, LSFC, Perła Boys, Popowo i FUZ Ostrowy.

Więcej…
 
Zwycięstwo Sołectwa Wólka Somiankowska PDF Drukuj

Zwycięstwo Sołectwa Wólka SomiankowskaVIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbył się w sobotę 9 września 2017r. w Jabłonnie. Organizatorami VIII Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" i Gmina Jabłonna.

 

Więcej…
 
Uznanie za dary Waszych rąk, owoce Waszej pracy, Rolnicy. PDF Drukuj

Uznanie za dary Waszych rąk, owoce Waszej pracy, Rolnicy.„Dziękujemy Wam za ten bochen chleba upieczony z tegorocznego ziarna… . Żeby nikomu go nie zabrakło….”. W naszej gminie już w zeszła niedzielę 27.08.2017r. w Kręgach odbyły się Dożynki Gminne, w których licznie uczestniczyli mieszkańcy gminy oraz goście.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 25