wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury
Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Centrum Rekreacyjno - Turystyczne w Kręgach
Środa: 13:30 - 17:30
Czwartek, piątek: 09:00 - 17:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
Lekcja biblioteczna PDF Drukuj

Lekcja bibliotecznaDrugoklasiści Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kazimiery Augustynowicz w Popowie Kościelnym pod opieką ks. Remigiusza Stacherskiego odwiedzili Filię Biblioteczną w Popowie.

 

Więcej…
 
II Sportowy Poniedziałek PDF Drukuj

II Sportowy PoniedziałekWójt Gminy Somianka, Gminny Ośrodek Kultury w Somiance i Zespół Szkół w Somiance na terenie tutejszej szkoły zorganizowali 19 czerwca 2017r. „Sportowy Poniedziałek”. Uczestniczyli w nim przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Somianka. Impreza rozpoczęła się od mini olimpiady lekkoatletycznej, w której wytypowani uczniowie brali udział w poszczególnych dyscyplinach (indywidualnie lub drużynowo).

Więcej…
 
Weekendowy ubaw PDF Drukuj

Weekendowy ubawTo był bardzo intensywny weekend. 3 czerwca dzieciaki bawiły się na Festynie „Ale frajda”, a 4 czerwca uczestniczyły w obchodach Dni Ziemi 2017.

 

Więcej…
 
Pokaz Taneczny PDF Drukuj

Pokaz TanecznyKolejny już Pokaz Taneczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Somiance, MB Studio Martyna Busławska oraz ZS w Woli Mystkowskiej odbył się na Hali sportowej 29 maja.

 

Więcej…
 
Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj

Biblioteka. Oczywiście!Pod takim hasłem w dniach 8-15 maja 2017r. obchodziliśmy XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Jest to coroczna akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, której głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Więcej…
 
Dzień Dziecka tuż tuż! PDF Drukuj

Dzień Dziecka tuż tuż!

Dzięki uprzejmości Organizatorów (Dyrektora Okręgowej Służby Więziennej w Warszawie, Dyrektora Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce i Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Warszawie) dzieciaki z naszej gminy mają możliwość uczestnictwa w pikniku pod hasłem "Ale frajda!", który odbędzie się 3 czerwca na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie.

Zapisy dla osób zainteresowanych wyjazdem prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Somiance oraz Świetlice Wiejskie w Ostrowach, Popowie Kościelnym, Skorkach i Wólce Somiankowskiej.

Liczba miejsc ograniczona

 
Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznego PDF Drukuj

Tę książkę warto przeczytać… - wyniki konkursu plastycznegoGminny Ośrodek Kultury w Somiance zorganizował konkurs plastyczny pt. „Tę książkę warto przeczytać”. Na konkurs wpłynęło 40 kolorowych prac. Wśród nich komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 27