piątek, 19 Paź 2018
Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury

 

Wybory samorządowe 2018

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Somianka 21, 07-203 Somianka
tel. 29 741-87-60
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałek: 8.00-17.00 Wtorek: 8.00-17.00 Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00 Piątek: 8.00-17.00

Soboty i niedziele w godz. zajęć konkretnych grup mieszkańców, wycieczek i imprez ogłaszanych
na bieżąco przez plakaty, kalendarz imprez oraz www.somianka.pl
IV Spotkanie wigilijno-opłatkowe pn. „Góra prezentów, cudem dawania” PDF Drukuj

IV Spotkanie wigilijno-opłatkowe pn. Góra prezentów, cudem dawania„Jest taki wieczór, w którym ludzie gromadzą się w domu przy rodzinnym stole, aby przeżyć raz jeszcze to, co jest tajemnicą….. Do Betlejem nie jest tak daleko”. W niedzielne popołudnie 11 grudnia 2016r. spotkało się duże grono mieszkańców naszej gminy, aby wspólnie podzielić się opłatkiem podczas IV Spotkania wigilijno-opłatkowego pn. „Góra prezentów, cudem dawania”.

 

Więcej…
 
Zmień się na lepsze… PDF Drukuj

Zmień się na lepsze…Jedną z najbardziej znanych historii świątecznych o tym, jaką radość daje pomaganie innym i że zawsze jest czas, by zmienić się na lepsze jest baśń autorstwa Karola Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Obejrzały ją 3-6-latki (łącznie około 160 dzieci) z oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Somianka w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance w dniu 1 grudnia 2016 roku.

Więcej…
 
Euforia Andrzejkowa PDF Drukuj

Euforia Andrzejkowa26 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Somianka imprezę środowiskową pn. „Euforia Andrzejkowa”.

Więcej…
 
Zabawa w towarzystwie misiów PDF Drukuj

 Zabawa w towarzystwie misiów25 listopada w bibliotece w Somiance oraz w Popowie Kościelnym obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ta pluszowa zabawka jest nieodłączną częścią dzieciństwa.

Więcej…
 
Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! – wyniki konkursu plastycznego PDF Drukuj

„Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! – wyniki konkursu plastycznegoGminny Ośrodek Kultury w Somiance nawiązując corocznie do Święta Niepodległości zorganizował konkurs plastyczny pt. „Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie!”. Konkurs w tym roku cieszył się również dużym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło aż 85 pięknych, kolorowych prac.

Więcej…
 
XVI Dzień Papieski PDF Drukuj

XVI Dzień PapieskiUroczystość XVI Dnia Papieskiego pn. „Bądźcie Świadkami Miłosierdzia” odbyła się 9 października w Sanktuarium Matki Bożej Popowskiej, Matki Nadziei w Popowie Kościelnym. Inicjatorami i organizatorami tegorocznych obchodów byli Proboszcz parafii ks. Remigiusz Stacherski i Gminny Ośrodek Kultury w Somiance.

 

Więcej…
 
Półkolonie 2016 PDF Drukuj

Półkolonie 2016Dwa tygodnie atrakcji, spotkań i wyjazdów, w których uczestniczyło łącznie 90 dzieci w wieku 7-16 lat – mieszkańców naszej gminy, w ramach Półkolonii realizowanych w terminie 11-22 lipiec 2016r.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 24