czwartek, 20 Wrz 2018
Jesteś tutaj: Home Komunikaty

 

Wybory samorządowe 2018

Komunikaty
Szkolenie ARiMR PDF Drukuj

Szkolenie ARiMRKierownik Biura Powiatowego Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie informuje, że dnia 20.09.2018 roku o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbędzie się szkolenie z zakresu przyznawania pomocy dla rolników poszkodowanych w wyniku suszy, w tym zasady wypełniania wniosków. Na spotkaniu będą poruszone sprawy związane ze zmianami w rejestracji i oznakowaniu zwierząt oraz bioasekuracją. Zostanie również przedstawiony harmonogram naboru wniosków na dofinansowania w roku 2018.

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Wyszkowie

Renata Rębała

 
Szkolenie MODR PDF Drukuj

Szkolenie MODRMazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Ostrołęce PZDR w Wyszkowie zaprasza na szkolenie "Prawidłowe zasady gospodarki nawozowej, wapnowania i propagowanie zasadności badania gleby" w dniu 20.09.2018r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance.

UWAGA! Zapisy na kurs chemizacyjny jesień 2018r. (ilość miejsc ograniczona)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 
Program wczesnego wykrywania raka płuca -bezpłatne badanie płuc PDF Drukuj

Bezpłatne badanie płuc

Szanowni Państwo,

Enel-Med ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu płuc  z wykorzystaniem niskodawkowej Tomografii Komputerowej. Badanie jest organizowane przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, w ramach „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych”. Jego celem jest wczesne wykrycie  niepokojących zmian w płucach, oraz dalszą diagnostykę i skuteczne leczenie. Jest to badanie bezbolesne, nieinwazyjne, zajmujące zaledwie 5 minut i  CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Więcej…
 
Obwieszczenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Wójt Gminy Somianka, działając na podstawie art. 42ab ust. 2 ustawy z dnia 13 października 1995 r. - Prawo łowieckie (Dz. U. z 2017 r. poz. 1295, z późn. zm.), informuje, że Koło Łowieckie nr 123 „Narew” przekazało plan polowań zbiorowych na sezon łowiecki 2018-2019 dla obwodu łowieckiego nr 245.

Więcej…
 
Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii PDF Drukuj

Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza WeterynariiKomunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczący akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

 

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj

OGŁOSZENIE!

Starosta Powiatu Wyszkowskiego informuje, że w dniach od 10 do 28 września 2018r. w godzinach od 10.00-15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wyszkowie pokój nr 22 zostanie wyłożony do wglądu projekt operatu opisowo-kartograficznego dotyczący modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla Gminy Somianka.

W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z projektem operatu, ponieważ informacje w nim zawarte będą podstawą do ustalania podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego. Sprawę proszę potraktować jako pilną oraz bardzo ważną, gdyż po okresie wyłożenia operatu ewidencyjnego nie będzie możliwości dokonania zmian zapisów dotyczących działek.

z up. WÓJTA
/-/ Agnieszka Salwin
Zastępca Wójta

 
IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw PDF Drukuj

IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

Serdecznie zapraszamy na IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który odbędzie się w sobotę 8 września 2018 r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 34