sobota, 29 Kwi 2017
Jesteś tutaj: Home Komunikaty
Komunikaty
Komunikat Biura Powiatowego ARiMR PDF Drukuj

Komunikat Biura Powiatowego ARiMRKomunikat Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie dotyczący terminów składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2017 r.

 
Ogłoszenie LGD Zalew Zegrzyński PDF Drukuj

Ogłoszenie LGD Zalew Zegrzyński

 
Odbiór odpadów wielkogabarytowych PDF Drukuj

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

 
Szczepienia ochronne lisów PDF Drukuj

Szczepienia ochronne lisówPowiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje, że w dniach 25 kwietnia – 8 maja 2017 r. na terenie województwa mazowieckiego zostanie przeprowadzona wiosenna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja szczepienia przeprowadzona będzie metodą zrzutów z samolotów.

 
Informacja PDF Drukuj

InformacjaUprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2017 r. (tj. wtorek) Urząd Gminy Somianka będzie nieczynny. Dzień ten zostanie odpracowany w dniu 6 maja 2017 r. (tj. sobota).

 
Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka o cenach i stawkach opłat za zbiorowe odprowadzanie ścieków.Ogłoszenie Wójta Gminy Somianka o cenach i stawkach opłat za zbiorowe odprowadzanie ścieków.

 

Więcej…
 
Rozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi PDF Drukuj

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju WsiRozporządzenie Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 28