czwartek, 26 Kwi 2018
Jesteś tutaj: Home Komunikaty
Komunikaty
Zawiadomienie Starosty Powiatu Wyszkowskiego PDF Drukuj

Zawiadomienie Starosty Powiatu Wyszkowskiego o terminie składania wniosków przez osoby uprawnione do udziału we wspólnocie gruntowej obejmującej działki ewidencyjne nr 110, 137/1, 137/2 o łącznej powierzchni 34,51 ha położone w obrębie Jackowo Dolne, gm. Somianka.

 
Informacja dot. odbioru padłych zwierząt w 2018 r. PDF Drukuj

Informacja dot. odbioru padłych zwierząt w 2018 r.Urząd Gminy Somianka informuje, iż w roku 2018 z terenu gminy Somianka odbiór padłych zwierząt wykonywać będzie firma Zbiornica Jasiorówka Spółka Cywilna Wyszyński Ryszard, Wyszyński Piotr, Wyszyński Grzegorz, Jasiorówka 45, 07-130 Łochów, tel. (25) 675 13 39, 692 144 558.

 

Więcej…
 
Zostań Stypendystą Programu Marzenie o Nauce PDF Drukuj

Zostań Stypendystą Programu Marzenie o NauceMasz bardzo dobre stopnie? Marzysz o nauce w najlepszym liceum? Potrzebujesz pomocy finansowej? Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC poszukuje zdolnych absolwentów gimnazjów! Do 31 marca wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie efc.edu.pl.

Więcej…
 
Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu PDF Drukuj

Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu

Pracujesz naukowo, założyłeś niedawno firmę, jesteś innowacyjny – idealnie pasujesz do naszego Konkursu! Aplikuj do naszego Konkursu! Złóż aplikację do Innowatora Mazowsza! Innowator Mazowsza to Konkurs promujący nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu. Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości. Konkurs skierowany jest do dwóch grup: mazowieckich przedsiębiorców oferujących najbardziej innowacyjne produkty lub usługi, stosujących nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe. Adresowany jest także do młodych, twórczo myślących, kreatywnych naukowców, których prace doktorskie zawierają innowacyjne rozwiązania nadające się do zastosowania w praktyce gospodarczej.

 

Więcej…
 
Startuj z Mazowsza PDF Drukuj

Startuj z MazowszaSamorząd Województwa Mazowieckiego realizuje w tym roku nowy konkurs skierowany do start-up’ów pod nazwą „Startuj z Mazowsza”. Celem konkursu „Startuj z Mazowsza jest wsparcie młodych firm o atrakcyjnej formule innowacyjności i i dużym potencjale wzrostu, odnoszących sukcesy we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań gospodarczych (np. usług, produktów).

Więcej…
 
Konkurs Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość PDF Drukuj

Polska wieś – dziedzictwo i przyszłośćFundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła jubileuszową X edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Więcej…
 
Konkurs na nabór wniosków w LGDZZ PDF Drukuj

Konkurs na nabór wniosków w LGDZZ

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 31