wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Krasnale na wycieczce PDF Drukuj

Krasnale na wycieczce16 grudnia 2013 roku w ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi Paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do kina a także do sali zabaw Eldorado, w której spotkały się ze św. Mikołajem i uczestniczyły w warsztatach atystyczno-plastycznych.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - logopeda PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - logopedaZapytanie ofertowe na pełnienie funkcji logopedy w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance, w ramach realizacji projektu „Przedszkolak to ja”. Wykonawca odpowiedzialnym będzie za przeprowadzenie 160 godzin zajęć logopedycznych. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu po 2 godziny dydaktyczne.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiego PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiegoZapytanie ofertowe na przeprowadzenie 80 godzin zajęć dydaktycznych z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu po 1 godzinie dydaktycznej.

 

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" PDF Drukuj

Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka"Gmina Somianka była jedną z pierwszych gmin w powiecie, która pozyskała fundusze unijne na założenie przedszkoli dla swoich najmłodszych mieszkańców. W ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” dzieciaki i ich rodzice przez trzy lata tj. od września 2010 roku do czerwca 2013 roku korzystali z bezpłatnej edukacji zarówno kierowanej do przedszkolaków jak i do ich rodziców. Powstały dwa punkty przedszkole „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które w ramach projektu zostały przystosowane do korzystania przez dzieci, wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki. Stworzono dwa czarodziejskie miejsca, pełne kolorów, postaci z bajek i uśmiechu, gdzie dziecko było najważniejsze, a wszystko i wszyscy byli dla dziecka.

Więcej…
 
Nabór do projektu „Przedszkolak to ja” PDF Drukuj

Nabór do projektu „Przedszkolak to ja”Gmina Somianka informuje, iż od 01 sierpnia 2013 r.  realizowany będzie  projekt pt.: „Przedszkolak to ja” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,  Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

W ramach projektu w okresie od września 2013r. do czerwca 2014r.  uruchomiony zostanie punk przedszkolny  „Krasnale” w Somiance, łącznie dla 25 dzieci w wieku od 3 do 5 lat, mieszkających na terenie Gminy Somianka.

Więcej…
 
Wakacje czas zacząć... PDF Drukuj

Wakacje czas zacząć ….Dnia 28 czerwca 2013r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji.

Więcej…
 
Informacja dla rodziców PDF Drukuj

Informacja dla rodziców

Pragniemy poinformować Państwa,

że Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie

wyraziła zgodę na wydłużenie okresu realizacji zajęć

do końca roku szkolnego 2012/2013 tj. do końca czerwca.

Informacja dla rodziców

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj

Warsztaty dla rodzicówW ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzone były warsztaty dla rodziców, które odbywały się raz na kwartał począwszy od roku 2010. Ostatnie warsztaty odbyły się w miesiącu kwietniu w dniach 19, 25, 26, które dotyczyły prawidłowego rozwoju osobowości dziecka. Spotkanie to było w pewnym sensie podsumowaniem toczącej się dyskusji, której tematem przewodnim było dziecko i jego dobro.

Więcej na stronie super-przedszkolak.pl

 
Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieci PDF Drukuj

Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieciW tym roku zajączek przybył do przedszkola na sankach. Mimo zimowej aury w dziecięcych serduszkach powiało wiosną. Dzieciaki z przedszkola Biały Miś razem ze swoimi Paniami zaprosiły rodziców na przedświąteczne spotkanie pn. „Wielkanocne ozdoby”. Pomimo przedświątecznych przygotowań domowych, rodzice znaleźli czas i we wtorkowe popołudnie przybyli licznie by uczestniczyć we wspólnym spotkaniu.

Więcej...

 
Przedszkolaki powitały wiosnę PDF Drukuj

Przedszkolaki powitały wiosnęWiosno, wiosno gdzie żeś Ty?” tymi słowy dzieciaki z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach rozpoczęły uroczystości z okazji Dnia Wiosny.

Więcej...

 
Dzień Kobiet w przedszkolu PDF Drukuj

Dzień Kobiet w przedszkolu8 marca przedszkolaki z Somianki i Nowych Wypych świętowały radośnie Dzień Kobiet. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i zdjęciami z zabawy na stronie www.super-przedszkolak.pl.

Więcej...

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 2 z 9