wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Pierwsze tygodnie roku szkolnego 2012/2013 już za przedszkolakami. PDF Drukuj

Pierwsze tygodnie roku szkolnego 2012/2013 już za przedszkolakami.W ramach projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" realizowanego przez Gminę Somianka i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dzieciaki mają możliwość uczęszczania do bezpłatnego przedszkola w Somiance lub w Nowych Wypychach.

Więcej...

 
Harmonogram szkoleń teoretycznych PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń teoretycznychHarmonogram szkoleń teoretycznych w ramach projektu

„Mobilni w Somiance”

Centrum Kształcenia na odległość „Wioska Internetowa”

Somianka-Parcele 25

 

Więcej…
 
Kurs na prawo jazdy kat. C - NOWY NABÓR PDF Drukuj

Nowy nabór!NOWY NABÓR DO PROJEKTU

W dniach 23-27 lipiec 2012r. został przeprowadzony nabór uczestników do projektu „Kategoria C – czynny zawodowo”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, jednak po bardzo cząstkowej weryfikacji danych wpisywanych przez uczestników w kartach zgłoszeń, komisja rekrutacyjna zdecydowała o unieważnieniu naboru przeprowadzonego w dniach 23-27 lipiec 2012r. Powodem podjęcia takiej decyzji były zbyt ogólnie sprecyzowane kryteria rekrutacji w regulaminie wg osób przystępujących do naboru oraz błędna interpretacja przez potencjalnych beneficjentów zapisów w karcie zgłoszenia.

W związku z powyższym Wójt Gminy Somianka oraz Komisja Rekrutacyjna ogłaszają kolejny nabór uczestników do projektu „Kategoria C – czynny zawodowo” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, którego celem jest udział w bezpłatnym kursie na prawo jazdy kat. C 16 osób (1 kobieta, 15 mężczyzn) zamieszkujących na terenie Gminy Somianka, z maksymalnie średnim wykształceniem, zaznaczamy że pierwszeństwo będą miały osoby do 25 roku życia, bez kwalifikacji zawodowych, których statut na rynku pracy jest określony – bezrobotny lub zatrudniony (potwierdzony odpowiednimi dokumentami).

 

Więcej…
 
Przedłużony termin rekrutacji PDF Drukuj

Przedłużony termin rekrutacjiGmina Somianka informuje, że termin naboru do projektu „Mobilni w Somiance” został wydłużony do dnia 6.08.2012r.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Do zapisów zachęcamy szczególnie mężczyzn. Ostatnie wolne miejsca!

 

 

 
Spotkanie z rodzicami przedszkolaków PDF Drukuj

Spotkanie z rodzicami przedszkolaków26 lipca 2012 roku o godz. 16.30 odbyło się spotkanie organizacyjne rodziców super przedszkolaków przyjętych do przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach.

Więcej...

 
Kurs na prawo jazdy kat. B PDF Drukuj

Kurs na prawo jazdy kat. BW związku z realizacją projektu „Mobilni w Somiance” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Gmina Somianka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie na prawo jazdy kategorii B.

 

Więcej…
 
Zakończenie roku w przedszkolach PDF Drukuj

Zakończenie roku w przedszkolach29 czerwca 2012 r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami.

Więcej...

 
Dzień dziecka przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień dziecka przedszkolakówDzień Dziecka dla przedszkolaków z przedszkola „Słoneczko” w Somiance i przedszkola „Biały Miś” w Nowych Wypychach był dniem szczególnym pod wieloma względami. Moc atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy były dla dzieciaków super niespodzianką. I tak ich wielkie święto rozpoczęło się od zabawy, czyli to co dzieci uwielbiają najbardziej.

Więcej...

 
Święto Mamy, Mamusi – Taty, Tatusia PDF Drukuj

Święto Mamy, Mamusi – Taty, TatusiaPrzedszkolaki z przedszkoli "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach 24 i 25 maja obchodziły uroczyście wspólnie ze swoimi rodzicami Święto Mamy i Taty.

Więcej...

 
Spotkanie z policjantami PDF Drukuj

Spotkanie z policjantamiPrzedszkolaki z Przedszkola "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach zaprosiły Panią policjantkę i Pana Policjanta, którzy przybyli i zaprezentowali swoje prawa i obowiązki.

Więcej...

 
Dzień Ziemi PDF Drukuj

Dzień ZiemiObchody Dnia Ziemi w Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które odbyły się 23 kwietnia na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

Więcej...

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 4 z 9