czwartek, 20 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dzień Kobiet8 marca to wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet, niecodzienny wymiar tego święta podkreślili swoim zachowaniem chłopcy z Przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach przygotowując prezenty dla swoich koleżanek i Pań nauczycielek. Własnymi rączkami i z wielkim zapałem wykonali kwiatuszki i bransoletki, następnie z powagą i skupieniem złożyli życzenia, przekazując na koniec buziaki.

Więcej...

 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapyatnie ofertowe-zabawkiZapytanie ofertowe na dostawę zabawek, gier logicznych, układanek, bajek i audiobooków na nośnikach CD do przedszkola „Słoneczko” w Somiance, przedszkola „Biały Miś” w Nowych Wypychach w ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka”.

Zapytanie ofertowe - plik PDFzapytanie ofertowe plik PDF

Protokół z rozpatrzenia ofert i wyboru wykonawcy -plik PDF protokół z rozpatrzenia ofert i wyboru wykonawcy

 
Zbieramy informacje... PDF Drukuj

Nabór do przedszkoliPrzedszkola „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które powstały w ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi z Europejskiego Funduszu Społecznego w roku 2012 planują kolejny nabór dzieciaków na rok szkolny 2012/2013. W związku z powyższym kierujemy prośbę do rodziców potencjalnych przedszkolaków o zgłaszanie wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie, a tym samym chęci uczęszczania dziecka do naszych przedszkoli. Zaznaczamy, że zgłoszenie ustnej deklaracji nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola, oficjalny nabór planowany jest w miesiącu lipcu. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące naboru zostaną zamieszczone na stronie internetowej projektu, Urzędu Gminy, w gazetach lokalnych, przesłane przez sołtysów itp. przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Projektu, które mieści się w Urzędzie Gminy Somianka, pokój nr 10 lub telefonicznie – 29 74 187 90 wew. 49 lub na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Walentynki według przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień zakochanychDzień zakochanych, czułe słowa, moc słodyczy w uściskach – dorośli nie posiadają wyłączności na ten ogrom szczęścia, dzieciaki z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Bały Miś” w Nowych Wypychach dużo na w/w tematy wiedzą. Miłość rządzi się swoimi prawami, nawet wiek jej nie ogranicza ewentualnie mniej lub bardziej ubarwia. Tak więc poniżej przytoczymy kilka definicji i porad wypowiedzianych przez naszych super ekspertów.

Więcej...

 
Bal przebierańców PDF Drukuj

Bal przebierańcówOkres dzieciństwa to piękny czas, szczególnie jeśli wiąże się z nim mnóstwo wspomnień i przeżyć. Dziecko jest jak roślina gdy zadbasz o ziarno ujrzysz piękny kwiat. Aby przygotować podłoże do tegoż wartościowego wzrostu nasze super przedszkolaki uczęszczają do przedszkoli "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach i czynnie biorą udział w życiu przedszkola.

Więcej...

 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj

Pasowanie na przedszkolaka3 i 4 listopada w przedszkolach "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W uroczystościach uczestniczyli rodzice, Wójt Gminy - Andrzej Żołyński i inni zaproszeni goście.

Więcej...

 
Zakończenie projektu "Edukacja przez taniec" PDF Drukuj

Projekt „Edukacja przez taniec” realizowany przez Gminę Somianka a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się, a efekt finalny – pokaz tańca ludowego, towarzyskiego i innych wprowadził widzów w stan hipnotycznego zauroczenia.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

- pomoce dydaktyczne, nietrwałe materiały dydaktyczne, dla przedszkolaków w 3 gr.

w ramach projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka"

 

Zapytanie ofertowe Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy Formularz ofertowy

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj

Warsztaty dla rodziców

W ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w dniach 23, 27, 28 września odbyły się warsztaty dla rodziców, których myślą przewodnią był temat – „Rodzic mnie zna i rozumie – mam większe szanse na dobry start szkolny”.

Więcej....

 
Pożegnanie lata PDF Drukuj

Pożegnanie lataPrzedszkolaki z przedszkola "Słoneczko" w Somiance 22 września, a z przedszkola "Biały Miś" w Nowych Wypychach 29 września, wesoło pożegnały kończące się lato. Przedszkola powstały w ramach realizacji projektu pt.:  "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Więcej...

 
Zakończenie projektu PDF Drukuj

Zakończenie projektuProjekt „Edukacja teatralna” realizowany przez Gminę Somianka a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się, a efekt finalny – spektakl „Zaczarowana rzeka” przeniósł widzów w świat bajkowych wspomnień. Uczestnicy projektu tj. 20 dzieci - 17 dziewczynek i 3 chłopców od czerwca  rozwijali umiejętności, szlifowali warsztat i doskonalili technikę aktorską pod wodzą doświadczonego aktora – reżysera Pana Adama Frankiewicza, aby w dniu premiery oczarować przybyłych gości.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 5 z 9