wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Harmonogram szkolenia "Edukacja przez taniec" PDF Drukuj

Harmonogram szkolenia "Edukacja przez taniec"Harmonogram szkoleń w ramach projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Integracja społeczności Gminy Somianka" PDF Drukuj

Zakończenie projektu31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Integracja społeczności Gminy Somianka” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. W ramach projektu przeprowadzono kurs „Manicure-Pedicure” (9.05.2011 – 29.06.2011) oraz „Zasady poruszania się po rynku pracy” (4.07.2011 – 6.07.2011).

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Mobilni w Somiance" PDF Drukuj

Zakończenie projeku31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Mobilni w Somiance” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. W projekcie obejmującym kurs na prawo jazdy kategorii B udział wzięło 21 osób w tym 19 kobiet i 2 mężczyzn.

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Kurs na prawo jazdy.." PDF Drukuj

Zakończenie projektu31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Więcej…
 
Zajęcia teatralne PDF Drukuj

Zajęcia teatralneW ramach projektu „Edukacja teatralna” realizowanego przez Gminę Somianka a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 17 dziewczynek i 3 chłopców uczestniczy w bezpłatnych warsztatach teatralnych „Wiejskie spotkania z teatrem”.

 

Więcej…
 
"Edukacja teatralna" PDF Drukuj

Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży pn. "Wiejskie spotkania z teatrem" organizowane w ramach projektu "Edukacja teatralna" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pozwalają odkrywać nowe horyzonty, oswajać i pogłębiać umiejętności 20 osobom – uczestnikom projektu.

 

Więcej…
 
Nabór do przedszkoli – ZMIANY PDF Drukuj

Nabór uczestników do projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” – ZMIANY

W związku z pismem z dnia 13.07.2011r. z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w sprawie możliwości uczestnictwa dzieci w wieku powyżej 2,5 lat w projekcie „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” informujemy zainteresowanych, tj. rodziców potencjalnych przedszkolaków, o zmianach jakie zaszły w rekrutacji dzieci na rok szkolny 2011/2012. Zaznaczamy, że w pierwszej kolejności będą kwalifikowane dzieci w wieku 3-5 lat, spełniające kryteria zapisane w regulaminie i następnie w szczególnie uzasadnionych przypadkach dzieci, które skończyły 2,5 roku. Osoby zainteresowane prosimy do karty zgłoszenia załączyć oświadczenia o samodzielności dziecko, którego druk jest do pobrania na stronie www.super-przedszkolak.pl

 
Zakończenie kursu PDF Drukuj

W dniu 6 lipca 2011 r. odbyły się ostatnie zajęcia szkolenia "Zasady poruszania się po rynku pracy" prowadzonego w ramach projektu "Integracja społeczności Gminy Somianka" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

 

Więcej…
 
Zakończenie roku w przedszkolach PDF Drukuj

Żegnaj misiu, żegnaj laleczko nadszedł wakacji czas!

1 lipca 2011r. dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypchach uroczyście pożegnały się z przedszkolem, kolegami i koleżankami oraz paniami wychowawczyniami i rozpoczęły wakacje.

Więcej na www.super-przedszkolak.pl

 
Przedszkolaki świętowały Dzień Ojca PDF Drukuj

22 czerwca w przedszkolu "Biały Miś" w Nowych Wypychach oraz 27 czerwca w przedszkolu "Słoneczko" w Somiance przedszkolaki świętowały razem ze swoimi tatusiami Dzień Ojca. Były konkursy, zabawy i dużo radości.

Więcej na www.super-przedszkolak.pl

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj

W dniach 8, 15 i 22 czerwca w sali obrad Urzędu Gminy w Somiance odbyły się warsztaty z psychologiem dla rodziców przedszkolaków przedszkoli "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach pt. "Jak postępuję z dzieckiem? Co mogę robić, aby wspierać rozwój jego osobowości?"

Więcej na ww.super-przedszkolak.pl

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 6 z 9