wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Rozpoczęcie zajęć teatralnych PDF Drukuj

W ramach projektu „Edukacja teatralna” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dn. 17 czerwca 2011r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbyły się pierwsze warsztaty teatralne. W zajęciach uczestniczy 20 dzieci w wieku szkolnym, które będą zgłębiały tajniki wiedzy o teatrze w różnej jego formie oraz próbowały sił jako aktorzy w kolejnych spotkaniach.

Więcej…
 
Kurs tańca rozpoczęty PDF Drukuj

W kursie tańca realizowanym w ramach projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki uczestniczy 32 dzieci w wieku 10-16 lat. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół w Somiance, uczestnicy podzieleni są na dwie 16 – osobowe grupy. W ramach spotkań uczestnicy aktywnie poznają taniec nie tylko poprzez ruch, ale także poprzez wiedzę teoretyczną i historię.

Więcej…
 
Nabór do przedszkoli PDF Drukuj

W związku z realizacją projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej, Gmina Somianka ogłasza nabór do przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach na rok szkolny 2011/2012.

Więcej…
 
Rozpoczęcie zajęć teoretycznych "Kurs na prawo jazdy" PDF Drukuj

2 czerwca 2011 roku rozpoczęły się zajęcia teoretyczne dla uczestników projektu „Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. Zajęcia odbywają się w dwóch 10-osobowych grupach w Centrum Kształcenia na odległość „Wioska Internetowa” w Somiance-Parcele 25. Zajęcia teoretyczne zakończą się 9 czerwca i uczestnicy kursu rozpoczną realizację zajęć praktycznych.

Więcej…
 
Harmonogram szkoleń "Mobilni w Somiance" PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń teoretycznych w ramach projektu "Mobilni w Somiance" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Harmonogram Grupa I

Harmonogram Grupa II

 
Harmonogram "Edukacja teatralna" PDF Drukuj

Harmonogram zajęć teatralnych w ramach projektu „Edukacja teatralna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Harmonogram zajęć

 
Harmonogram szkoleń PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń teoretycznych w ramach projektu "Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Harmonogram Grupa I

Harmonogram Grupa II

 
Harmonogram kursu tańca PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń w ramach projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

 

 

Więcej…
 
Informacja o przedłużeniu naboru PDF Drukuj

"Edukacja teatralna" - wolne miejsca w szczególności dla chłopców.

Termin naboru do projektu "Edukacja teatralna" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego został przedłużony do dnia 20 maja. Wnioski można składać w godzinach 16-18.

 
Harmonogram szkoleń PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń w ramach projektu "Integracja społeczności Gminy Somianka" współfinansowanego jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Harmonogram

 
Informacja o przedłużeniu naboru PDF Drukuj

"Edukacja przez taniec" - wolne miejsca w szczególności dla chłopców.

Termin naboru do projektu "Edukacja przez taniec" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego został przedłużony do dnia 6 maja. Wnioski można składać w godzinach 16-18.

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 7 z 9