wtorek, 18 Cze 2019
Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Gmina Somianka (Zamawiający) w związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 9.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zaprasza do złożenia oferty na przygotowanie i przeprowadzenie kursu tańca, w tym tańca ludowego uzupełnionego o informacje historyczne z życia regionu, gwarę  i demonstrację tańców innych narodów.
Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie "Edukacja teatralna" PDF Drukuj

W związku z realizacją projektu „Edukacja teatralna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Gmina Somianka zaprasza - SZCZEGÓLNIE CHŁOPCÓW - do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach obejmujących zapoznanie się z gatunkami teatralnymi, pracą aktora na scenie, rolą reżysera, pracą scenografa oraz możliwość pracy ze specjalistami nad mimiką, gestem, czytaniem, znaczeniem muzyki i efektów dźwiękowych.

Nabór będzie prowadzony w dniach od 9 do 13 maja w godzinach 16.00 – 18.00.

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie PDF Drukuj

W związku z realizacją projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Gmina Somianka zaprasza - SZCZEGÓLNIE CHŁOPCÓW - do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach obejmujących naukę tańca ludowego i tańców innych narodów, prezentację dorobku kulturowego regionu oraz gwarę.

Nabór będzie prowadzony w dniach od 26 do 29 kwietnia w godzinach 16.00 – 18.00.

 

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie PDF Drukuj

Gmina Somianka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie na prawo jazdy kategorii B w ramach realizacji projektu "Mobilni w Somiance" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Nabór będzie prowadzony w dniach od 26 do 29 kwietnia w godzinach 16.00 – 18.00.

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie PDF Drukuj

Gmina Somianka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie na prawo jazdy kategorii B w ramach realizacji projektu „Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Nabór będzie prowadzony w dniach od 26 do 29 kwietnia w godzinach 16.00 – 18.00.

 

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie PDF Drukuj

W związku z realizacją projektu „Integracja społeczności Gminy Somianka” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji, Gmina Somianka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach obejmujących stylizację paznokci (manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, masaż dłoni) oraz zasady poruszania się po rynku pracy.

 

Więcej…
 
Przedłużenie terminu naboru PDF Drukuj

Gmina Somianka informuje, że termin naboru do projektu . „Integracja społeczności Gminy Somianka” został wydłużony do dnia  14.04.2011r.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Więcej…
 
Przedłużenie terminu naboru PDF Drukuj

Gmina Somianka informuje, że termin naboru do projektu „Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji” został wydłużony do dnia  6.05.2011r.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Ostatnie wolne miejsca przeznaczone dla osób bezrobotnych!

Więcej…
 
Raport ewaluacyjny projektu PDF Drukuj
Raport ewaluacyjny projektu "Taniec dobry na wszystko – aktywna forma edukacji dla dzieci i młodzieży"
 
Zakończenie realizacji projektu Mobilni zawodowo - Wola Mystkowska PDF Drukuj

 

 

30.10.2010r. zakończyła się realizacja projektu Mobilni zawodowo – równanie szans mieszkańców Woli Mystkowskiej i okolic na terenie Gminy Somianka. W projekcie udział wzięło 20 osób w tym 19 kobiet i 1 mężczyzna. Wszystkie w/w osoby zdały egzamin i otrzymały zaświadczenia uprawniające do przystąpienia do egzaminu państwowego.

 
Zakończenie realizacji projektu Mobilni zawodowo - Somianka PDF Drukuj
30.10.2010r. zakończyła się realizacja projektu Mobilni zawodowo – równanie szans mieszkańców Somianki i okolic na terenie Gminy Somianka. W projekcie udział wzięło 20 osób w tym 12 kobiet i 8 mężczyzn. Wszystkie w/w osoby zdały egzamin i otrzymały zaświadczenia uprawniające do przystąpienia do egzaminu państwowego.
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 8 z 9