poniedziałek, 21 Sty 2019
Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Informacja PDF Drukuj

Mojestypendium.pl - sporo kasy na rarytasy

Komputer, tablet, książki, kurs językowy, wyjazdy zagraniczne i…ulubione słodycze - to wszystko można mieć dzięki stypendiom. Uczniowie, studenci, doktoranci, sportowcy, artyści i wszyscy, którzy szukają pomocy finansowej lub szansy na rozwój swoich talentów, mogą znaleźć w bazie serwisu mojestypendium.pl coś konkretnego dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 180 milionów złotych.

Więcej…
 
Poradnik: Zbiórki publiczne PDF Drukuj

Poradnik dla organizacji pozarządowych - Zbiórki publiczne - ngo.pl

 
Informacja PDF Drukuj

Od stycznia br. w portalu ngo.pl działa nowy serwis - obywatelskieinfo.ngo.pl

Oprócz darmowych i anonimowych porad on-line dla osób prywatnych serwis oferuje:

  • e-poradnik z podstawowymi informacjami prawnymi dotyczącymi spraw mieszkaniowych, rodzinnych, zadłużeń, emerytur itd.,
  • bieżące wiadomości związane z działalnością organizacji pomocowych,
  • informacje o konferencjach, szkoleniach itp.,
  • artykuły o ważnych problemach społecznych,
  • aktualności prawne.

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Zapraszamy do korzystania z oferty Centrum Organizacji Pozarządowych (COP)

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza nabór uczestników na warsztaty szkoleniowe. Warsztaty przeznaczone są dla pracowników organizacji pozarządowych. Tematy szkoleń:

  • PLANOWANIE I REALIZACJA PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH I PARTNERSTW
  • KSIĘGOWO-PRAWNE PODSTAWY ZARZĄDZANIA WIEJSKĄ ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ
  • PROJEKT. I CO DALEJ?

więcej informacji pod adresem:
http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/184-nowy-nab%C3%B3r-na-warsztaty-szkoleniowe

 
Informacja PDF Drukuj

Zachęcamy do skorzystania z oferty Stowarzyszenia Krajowego Ruchu Ekologiczno-Społecznego w ramach projektu Innowacyjny System Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Ostrołęckim:

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Uchwała Nr XLII/261/13 Rady Gminy Somianka z dnia 28 listopada 2013 r. w sprawie uchwalenia Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014 [pobierz plik DOC]

Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2013 [pobierz plik DOC]

 

 
Informacja PDF Drukuj

Pomoc dla organizacji jak działać zgodnie z prawem

Zachęcamy organizacji pozarządowe do skorzystania z bezpłatnego narzędzia samooceny spełniania standardów formalno-prawnych, dostępnego w portalu ngo.pl.

 

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Regionalny Ośrodek EFS w Ostrołęce prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS z a p r a s z a przedstawicielki i przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych działających na terenie powiatów: makowskiego, ostrołęckiego, wyszkowskiego, ostrowskiego, przasnyskiego i realizujących Projekty z PO KL do korzystania z bezpłatnego wsparcia RO EFS w Ostrołęce i korzystania z tzw. usługi : wizyty wspierającej.

Więcej…
 
Centrum Organizacji Pozarządowych dla subregionu ostrołęckiego PDF Drukuj

W związku z rozpoczętą z początkiem 2014 roku działalnością Centrum Organizacji Pozarządowych dla subregionu ostrołęckiego przedstawiamy aktualne ogłoszenia konkursowe. Zachęcamy do wykorzystania nagromadzonych przez Państwa organizacje pomysłów. Centrum Organizacji Pozarządowych jest do dyspozycji 5 dni w tygodniu: poniedziałek-czwartek 9-17, piątek 8-16.Poniżej link do strony stowarzyszenia, na której znajdą Państwo informacje dotyczące bezpłatnej oferty biura COP.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 7 z 9