środa, 18 Paź 2017
Jesteś tutaj: Home
Współpraca z organizacjami pozarządowymi


Informacja PDF Drukuj

Od 10 maja 2016 wszystkie samorządy w Polsce zobowiązane są stosować nowe formularze oferty i rozliczenia dla dotacji w trybie tak zwanych "małych grantów" (tryb z art. 19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie). Polecamy nasz tekst opisujący zmiany w formularzach.

Tekst dostępny jest tutaj

Dorota Setniewska
specjalistka ds. komunikacji i promocji
Stowarzyszenie Klon/Jawor
ngo.pl - portal organizacji pozarządowych

 
Sprawozdanie PDF Drukuj

Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2015

 
Poradnik dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych PDF Drukuj

Zapraszamy Państwa do korzystania z publikacji  Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem. Poradnik dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, która jest podsumowaniem projektu "Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem", który Fundacja i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides realizowały w całym kraju przez ostatnie 22 miesiące.

Więcej…
 
Informacja dotycząca zasad udzielania dotacji klubom sportowym PDF Drukuj

Somianka, dnia 14.01.2016 r.

SG. 423.1.2016

Informacja dotycząca
zasad udzielania dotacji klubom sportowym

Informuję, że wszystkie kluby sportowe działające na terenie Gminy Somianka, których celem nie jest osiągnięcie zysku, mogą ubiegać się o dotację celową z budżetu gminy na zasadach określonych w Uchwale Rady Gminy Somianka Nr XLII/262/13 z dnia 28 listopada 2013 r. w sprawie warunków i trybu wspierania sportu przez Gminę Somianka.

Więcej…
 
Uproszczona księgowość dla organizacji pozarządowych PDF Drukuj

Z dniem 1 stycznia 2016 roku organizacje pozarządowe spełniające warunki formalne mogą stosować tzw. uproszczoną księgowość.

ORGANIZACJE UPRAWNIONE DO STOSOWANIA UPROSZCZONEJ KSIĘGOWOŚCI

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 14