środa, 18 Paź 2017
Jesteś tutaj: Home
Współpraca z organizacjami pozarządowymi


Informacja PDF Drukuj

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza nabór uczestników na warsztaty szkoleniowe. Warsztaty przeznaczone są dla pracowników organizacji pozarządowych. Tematy szkoleń:

  • PLANOWANIE I REALIZACJA PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH I PARTNERSTW
  • KSIĘGOWO-PRAWNE PODSTAWY ZARZĄDZANIA WIEJSKĄ ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ
  • PROJEKT. I CO DALEJ?

więcej informacji pod adresem:
http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/184-nowy-nab%C3%B3r-na-warsztaty-szkoleniowe

 
Informacja PDF Drukuj

Zachęcamy do skorzystania z oferty Stowarzyszenia Krajowego Ruchu Ekologiczno-Społecznego w ramach projektu Innowacyjny System Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Ostrołęckim:

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Uchwała Nr XLII/261/13 Rady Gminy Somianka z dnia 28 listopada 2013 r. w sprawie uchwalenia Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014 [pobierz plik DOC]

Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2013 [pobierz plik DOC]

 

 
Informacja PDF Drukuj

Pomoc dla organizacji jak działać zgodnie z prawem

Zachęcamy organizacji pozarządowe do skorzystania z bezpłatnego narzędzia samooceny spełniania standardów formalno-prawnych, dostępnego w portalu ngo.pl.

 

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Regionalny Ośrodek EFS w Ostrołęce prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS z a p r a s z a przedstawicielki i przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych działających na terenie powiatów: makowskiego, ostrołęckiego, wyszkowskiego, ostrowskiego, przasnyskiego i realizujących Projekty z PO KL do korzystania z bezpłatnego wsparcia RO EFS w Ostrołęce i korzystania z tzw. usługi : wizyty wspierającej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 14