piątek, 15 Gru 2017
Jesteś tutaj: Home
Współpraca z organizacjami pozarządowymi


Ocena realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi za rok 2012 PDF Drukuj

Somianka, dnia 4.01.2013 r.

SG.523.1.2013

Ocena realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2012

Na podstawie art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234,
poz. 1536, z późn. zm.) oraz § 14 Programu Współpracy na rok 2012, stanowiącego załącznik do uchwały Rady Gminy Somianka Nr XVN/87/11 Rady Gminy Somianka z dnia 29 listopada 2011 r. w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

Wójt Gminy Somianka zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty do zgłaszania pisemnych uwag dotyczących realizacji „Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012”.   

Uwagi dotyczące realizacji Programu współpracy należy zgłaszać w terminie do dnia 30 stycznia 2013 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl. Wypełniony formularz można przesłać:

1)    listownie – adres: Urząd Gminy 07-203 Somianka 16 b,

2)    emailem – adres emaliowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

3)    lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Somianka (pokój nr 11
II piętro) w godzinach urzędowania.

Zgłoszone uwagi posłużą do oceny realizacji Programu. Ich analiza zostanie przedstawiona Radzie Gminy Somianka w sprawozdaniu z realizacji Programu współpracy za rok 2012. Ponadto będą brane pod uwagę przy tworzeniu Programu na kolejny rok.

Program współpracy dostępny jest na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca
z organizacjami pozarządowymi”.

 

Pliki do pobrania

 
Zarządzenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Zarządzenie Wójta Gminy Somianka w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert złożonych w konkursie na wsparcie realizacji zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rok 2012.

Zarządzenie [plik PDF]

 

 

 

 
Infolinia Obywatelska PDF Drukuj

16 kwietnia 2012 roku o godz. 10.00 wystartowała dostępna dla wszystkich  Infolinia  Rzecznika Praw Obywatelskich. Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych należących do sieci: Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj

Samorząd Województwa mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2013 rok.

Pliki do pobrania:

Pismo Pełnomocnika Marszałka ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi [plik PDF]

Komunikat [plik DOC]

Ankieta [plik DOC]

Formularz [plik DOC]

 
Regulamin konsultowania aktów prawa miejscowego PDF Drukuj

Uchwała Nr XX/112/12 Rady Gminy Somianka z dnia 29 marca 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów prawa miejscowego Gminy Somianka w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

[pobierz]

 
« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 14 z 14