środa, 28 Cze 2017
Jesteś tutaj: Home Fundacje i stowarzyszenia
Fundacje, stowarzyszenia...
Zapraszamy na kolonie letnie! PDF Drukuj

Zapraszamy na kolonie letnie!

Wypoczynek letni w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

 
Warsztaty żywieniowe dla osób korzystających z pomocy żywnościowej PDF Drukuj

Warsztaty żywieniowe dla osób korzystających  z pomocy żywnościowej

Dnia 28 kwietnia 2017 r. od godz. 10.00 odbędą się warsztaty żywieniowe oraz analiza składu masy ciała dla podopiecznych STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO - KULTURALNEGO "NASZA GMINA SOMIANKA" korzystających z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020.

28.04.2017 (piątek)

MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury, Somianka-Parcele 21, 07-203 Somianka

godz. 10.00 – 11.00: Analiza składu ciała (dla osób chętnych):

 

Więcej…
 
Zimowisko 2017 PDF Drukuj

Zimowisko 2017Ferie zimowe 2017 są już tylko wspomnieniem, pozostały nowe znajomości, masa zdjęć i tęsknota za tym co było. Beztroski czas harcy i swawoli z dala od domu, a najlepiej na zimowisku w przecudnym miejscu, czyli naszych polskich pięknych górach. Podążając za oczekiwaniami dzieciaków i młodzieży Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” zorganizowało 10-cio dniowe zimowisko w Zakopanem na Olczy dla 40 kolonistów z Gminy Somianka i Gminy Zatory. Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 700,00 zł na każdego uczestnika.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj

Ogłoszenie o naborze

Pliki do pobrania:

 
Zapraszamy na kolonie zimowe w Zakopanem PDF Drukuj

Zapraszamy na kolonie zimowe w Zakopanem

Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składowego Ubezpieczenia Społecznego  Rolników w kwocie 700,00 zł na każdego uczestnika.

 
Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę PDF Drukuj

Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę„Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę" 18 maja 1944r. - "Wielka Wsypa" w Woli Mystkowskiej

Patriotyzmu trzeba uczyć, drążyć umysły młodych ludzi, mówić, że nic nie jest łatwe, że trzeba być czujnym i bronić polskości. Wiedzą o tym nauczyciele i wychowawcy z ZS w Woli Mystkowskiej i PSP z Ulasku, którzy podjęli się szlachetnego zadania zaznajomienia młodzieży z wciąż nieznaną historią ich miejscowości w ramach realizowanego projektu „Turystycznym szlakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Więcej…
 
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 PDF Drukuj

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014 – 2020

PODPROGRAM 2016

STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO-KULTURALNE „NASZA GMINA SOMIANKA” przekazuje pomoc żywnościową w formie PACZEK w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa (PO PŻ) przyczyniać się będzie do ograniczania ubóstwa poprzez zwiększenie bezpieczeństwa żywnościowego osób najbardziej potrzebujących i realizację działań na rzecz włączenia społecznego.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2