piątek, 24 Mar 2017
Jesteś tutaj: Home Fundacje i stowarzyszenia
Fundacje, stowarzyszenia...
Zimowisko 2017 PDF Drukuj

Zimowisko 2017Ferie zimowe 2017 są już tylko wspomnieniem, pozostały nowe znajomości, masa zdjęć i tęsknota za tym co było. Beztroski czas harcy i swawoli z dala od domu, a najlepiej na zimowisku w przecudnym miejscu, czyli naszych polskich pięknych górach. Podążając za oczekiwaniami dzieciaków i młodzieży Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” zorganizowało 10-cio dniowe zimowisko w Zakopanem na Olczy dla 40 kolonistów z Gminy Somianka i Gminy Zatory. Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 700,00 zł na każdego uczestnika.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj

Ogłoszenie o naborze

Pliki do pobrania:

 
Zapraszamy na kolonie zimowe w Zakopanem PDF Drukuj

Zapraszamy na kolonie zimowe w Zakopanem

Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składowego Ubezpieczenia Społecznego  Rolników w kwocie 700,00 zł na każdego uczestnika.

 
Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę PDF Drukuj

Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę„Turystycznym szlakiem… - Uczymy kochać i rozumieć Polskę" 18 maja 1944r. - "Wielka Wsypa" w Woli Mystkowskiej

Patriotyzmu trzeba uczyć, drążyć umysły młodych ludzi, mówić, że nic nie jest łatwe, że trzeba być czujnym i bronić polskości. Wiedzą o tym nauczyciele i wychowawcy z ZS w Woli Mystkowskiej i PSP z Ulasku, którzy podjęli się szlachetnego zadania zaznajomienia młodzieży z wciąż nieznaną historią ich miejscowości w ramach realizowanego projektu „Turystycznym szlakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Więcej…
 
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 PDF Drukuj

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014 – 2020

PODPROGRAM 2016

STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO-KULTURALNE „NASZA GMINA SOMIANKA” przekazuje pomoc żywnościową w formie PACZEK w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa (PO PŻ) przyczyniać się będzie do ograniczania ubóstwa poprzez zwiększenie bezpieczeństwa żywnościowego osób najbardziej potrzebujących i realizację działań na rzecz włączenia społecznego.

 

Więcej…
 
Kolonie nad morzem PDF Drukuj

Kolonie nad morzemSłońce, plaża i uśmiechnięte buzie oraz miłe wspomnienia o czasie spędzonym na koloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” pozostały 45 kolonistom z Gminy Somianka i Gminy Zatory. Miejscem pobytu była malownicza miejscowość Chłapowo koło Władysławowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

 

Więcej…
 
Najpiękniej pachnie mama PDF Drukuj

Najpiękniej pachnie mamaW dniu 13.04.2014 r. odbyły się warsztaty badawczo – naukowe pt. „Najpiękniej pachnie mama” – fascynujący zmysł węchu. W tematykę zajęć dzieci wprowadził interaktywny teatrzyk kukiełkowy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2