Jesteś tutaj: Home

baner Narodowego Spisu Ludności 2021

plakat informacyjny o koronawirusie

Urząd Gminy Somianka
Wyjazd na Polską Noc Kabaretową PDF Drukuj

Miłośników dobrego humoru zapraszamy na wieczór kabaretowych wrażeń 27 marca - Hala TORWAR Warszawa, zapisy od 29 listopada od godz. 8.00 koszt: 150 zł/os

Zapisy i bliższe informacje pod nr tel. 29 74 187 60.

 
Obwieszczenie Marszałka Województwa Mazowieckiego PDF Drukuj

OBWIESZCZENIE
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

na podstawie art. 27 ust. 8 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 13 października 1995 r. – Prawo łowieckie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1683, z późn. zm.) informuje o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie podziału województwa mazowieckiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii, o których mowa w art. 26a ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, zwanego dalej „Projektem”, i rozpoczęciu konsultacji z właścicielami i użytkownikami wieczystymi nieruchomości objętych projektem uchwały.

Więcej…
 
Informacja dla hodowców drobiu PDF Drukuj

Ulotka informacyjna przekazana przez Zastępcę Powiatowego Lekarza Weterynarii, dotyczące przestrzegania zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących drób w związku z rozszerzającymi się ogniskami wysoce zjadliwej grypy ptaków. Zastępca powiatowego Lekarza Weterynarii w związku z planowanymi kontrolami w zakresie spełniania wymagań bioasekuracji zwraca się z prośbą o dokonanie spisu posiadania utrzymywanego drobiu (oraz innych gatunków ptaków) przez sołtysów poszczególnych miejscowości. Wzór spisu do pobrania poniżej.

 

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO
PRACOWNIKA SOCJALNEGO
W OŚRODKU  POMOCY  SPOŁECZNEJ  W SOMIANCE

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Somiance ogłasza
nabór na stanowisko pracownika socjalnego

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: grudzień 2021r.

Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku.


Więcej…
 
Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii PDF Drukuj

Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o akcji szczepień lisów

 
Obwieszczenia Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Dodatkowy plan polowań zbiorowych Koła Łowieckiego "Hubert".

 
Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego PDF Drukuj

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Więcej…
 
Obwieszczenia Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Plan polowań zbiorowych Koła Łowieckiego "Narew".

 
Badanie kontrolne NSP 2021 PDF Drukuj

 
Ogłoszenie PDF Drukuj

Urząd Gminy Somianka poszukuje osoby na stanowisko właściwe w sprawach zamówień publicznych. Mile widziany kandydat z wykształceniem wyższym o kierunku prawniczym.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy 15 listopada 2021 r. Bliższe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Somianka pokój nr 12 lub tel. 29 741 87 90 lub 29 741 87 96 w. 47.

WÓJT
/-/ Andrzej Żołyński

 
Zagospodarowanie terenu w sołectwie Nowe Wypychy poprzez ustawienie drewnianej altany PDF Drukuj
środa, 03 listopada 2021 15:08

Zadanie pn. „Zagospodarowanie terenu w sołectwie Nowe Wypychy poprzez ustawienie drewnianej altany” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Całkowity koszt zadania: 32.000,00 zł, dofinansowanie: 10.000,00 zł.

W ramach zadania została wykonana drewniana altana o wymiarach 9 m x 5 m.

 
Zagospodarowanie placu zabaw przy szkole w Woli Mystkowskiej PDF Drukuj
środa, 03 listopada 2021 15:07

Zadanie pn. „Zagospodarowanie placu zabaw przy szkole w Woli Mystkowskiej” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Całkowity koszt zadania: 27.655,57 zł, dofinansowanie: 10.000,00 zł.

W ramach zadania doposażony został plac zabaw przy szkole w Woli Mystkowskiej poprzez montaż dodatkowych huśtawek (czwórka, ważka, bocianie gniazdo) i zjeżdżalni.

 
Zagospodarowanie placu zabaw w miejscowości Skorki PDF Drukuj
środa, 03 listopada 2021 15:04

Zadanie pn. „Zagospodarowanie placu zabaw w miejscowości Skorki” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Całkowity koszt zadania: 39.540,44 zł, dofinansowanie: 10.000,00 zł.

W ramach zadania zostało zamontowane urządzenie zabawowe zawierające: 2 x wieża czworokątna, pomost linowy, wejście wspinaczkowe, drabinka łukowo-linowa, zjeżdżalnia, rura strażacka i ścianka linowa kratownica, urządzenia siłowe: wahadło + stepper oraz biegacz oraz zamontowana została nawierzchnia z mat gumowych.

 
Nowa cyfrowa rzeczywistość w ZUS ułatwieniem dla przedsiębiorców PDF Drukuj

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku przypada 8-14 listopada 2021 r. Oddział ZUS w Płocku organizuje 9 listopada 2021 r. w godz. 10-12 bezpłatne webinarium pt.  „Nowa cyfrowa rzeczywistość w ZUS ułatwieniem dla przedsiębiorców”.

W trakcie wykładu przedstawione zostaną kluczowe programy transformacji cyfrowej ZUS pomocne m.in. w prowadzeniu działalności gospodarczej, wybrane zagadnienia dot. prowadzenia działalności gospodarczej w szczególności ulgi i umorzenia w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne, świadczenia dla opłacających składki oraz bezpieczne formy kontaktu z ZUS. Poruszana będzie też kwestia  bardzo ważnych zmianach w przepisach, które będą wchodziły w życie już wkrótce.

Szczegóły spotkania przesyłam w załączeniu

 
Montaż oświetlenia ulicznego w sołectwie Somianka Zaszosie PDF Drukuj
środa, 03 listopada 2021 13:43

Zadanie pn. „Montaż oświetlenia ulicznego w sołectwie Somianka Zaszosie” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Całkowity koszt zadania: 24.833,70 zł, dofinansowanie: 10.000,00 zł.

W ramach zadania wybudowano odcinek elektroenergetycznej linii napowietrznej oświetlenia ulicznego niskiego napięcia o długości 470,00 metrów wraz z posadowieniem elektroenergetycznych stanowisk słupowych oświetlenia ulicznego niskiego napięcia oraz zamontowano oprawy oświetlenia ulicznego w ilości 5 kompletów.

 
Remont dachu na budynku w Starym Mystkówcu PDF Drukuj
środa, 03 listopada 2021 13:40

Zadanie pn. „Remont dachu na budynku w Starym Mystkówcu” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Całkowity koszt zadania: 43.050,00 zł, dofinansowanie: 10.000,00 zł.

W ramach zadania wyremontowano dach na budynku spichlerza znajdującego się w zabytkowym XIX-wiecznym parku.

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5