Jesteś tutaj: Home
Walentynki PDF Drukuj

WalentynkiWalentynki to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo.

W naszym przedszkolu jest bardzo wesoło, W naszym przedszkolu śmiech, gwar wokoło. Bo w naszym przedszkolu, każde dziecko śmieje się do dziecka, A uśmiech naszych dzieci toczy się jak piłeczka.

Serca towarzyszyły nam przez cały dzień – malowaliśmy je i ozdabialiśmy je, ozdobione przyklejaliśmy do dużego czerwonego serca. Były konkursy, zagadki, zabawa przy muzyce. Najważniejsze, że nie zabrakło uśmiechu, bo przecież o to najbardziej nam chodziło. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał – szkoda, że jest tylko raz w roku. Miłość rządzi się swoimi prawami, nawet wiek jej nie ogranicza ewentualnie mniej lub bardziej ubarwia.