Jesteś tutaj: Home
Święto Mamy, Mamusi - Taty, Tatusia PDF Drukuj

Święto Mamy, Mamusi - Taty, TatusiaKochani Rodzice!! Z okazji Waszego Święta, życzymy Wam, aby codzienne starania jakie wkładacie w wychowywanie swoich dzieci przynosiły pozytywne efekty. Abyście każdego dnia czerpali radość zarówno z tych małych, jak i dużych osiągnięć swoich Pociech. Aby uśmiech Waszego Skarbu rozwiewał wszelkie troski, a miłość była Waszą siłą. Życzymy Wam, aby niełatwa droga jaką jest wychowywanie dziecka zaowocowała w przyszłości dumą z postawy Waszego dorosłego już dziecka.

 

Namiastką rozpierającej dumy były prezentowane przez super przedszkolaki pokazy artystyczne, wierszyki przeplatane piosenkami i życzeniami. Z wielką gracją i radosnym głosem każdy z dzieciaków przekazał kilka słów słodyczy kierując je w stronę zebranych rodziców, a w szczególności do swojej mamy i swojego taty. Na koniec przedszkolaki zgodnym chórem odśpiewały gromkie STO LAT.

Dodatkową atrakcją było wręczanie statuetki super rodzica oraz składanie życzeń. Mamy oraz Tatusiowie prezentami byli zachwyceni . Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednemu z rodziców popłynęła łza radości po policzku. A my przedszkolaki byliśmy dumni, że w tak piękny sposób mogliśmy podziękować za wszystko co dla Nas zrobili i robią.