Jesteś tutaj: Home
Zakończenie roku u przedszkolaków PDF Drukuj

Zakończenie roku u przedszkolaków30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktu przedszkolnego „Krasnale” ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. „Będziemy tęsknić”, „Było super” tak wielu tuląc się do nas mówiło, a nam pociekły łezki wzruszenia wymieszanego z radością.

 

Uczestnikami w projekcie są nie tylko przedszkolaki ale również ich rodzice. Wspólnie  przeszli edukacyjną drogę i super zaprezentowali się na koniec. Mini teatrzyk przygotowany i wystawiony przez rodziców przejdzie do historii. „Radzio w kosmosie” w wykonaniu mamy i taty to dla dziecka nie tylko miła niespodzianka ale także świetny dowód, że każdy może stać się choć na chwilę dzieckiem. Przedszkolaki oraz zaproszeni goście byli zafascynowani występem, śmiechu było co niemiara, a rodzice zdali egzamin na 6.

 

Nasze maluchy z płaczliwych, wstydliwych i bardzo skrytych przeobraziły się w przebojowe, otwarte, radosne i chętne do poznawania świata Przedszkolaki, które z powodzeniem w przyszłości zawojują świat. I taki widok, takie zmiany nadają sens pracy z dziećmi, a końcowy efekt jest wyjątkowych prezentem.

Takie zachowanie i postępy należy nagrodzić. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki, a po części oficjalnej był słodki poczęstunek.

Starszakom, którzy rozpoczną nowy etap edukacji, życzymy sukcesów w zgłębianiu wiedzy.