Jesteś tutaj: Home Komunikaty Zaproszenie do składania ofert
Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj

TYTUŁ PROJEKTU

„Zakup i montaż kolektorów słonecznych szansą na zwiększenie wykorzystania energii odnawialnej w Gminach Somianka, Brańszczyk i Zatory”

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

na Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w ramach projektu: „Zakup i montaż kolektorów słonecznych szansą na zwiększenie wykorzystania energii odnawialnej w Gminach Somianka, Brańszczyk i Zatory”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach priorytetu IV „Środowisko, zapobieganie zagrożeniem i energetyka” działanie 4.3 „Ochrona powietrza, energetyka”

Ofertę stanowiącą odpowiedz na zapytanie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , faxem na numer (29) 74 187 90,  pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Somiance, Somianka Parcele 16b, 07-203  Somianka lub dostarczyć osobiście w terminie do dnia 30.09.2014 r. do godz. 15.00

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego: Urząd Gminy Somianka, Somianka Parcele 16B, 07-203 Somianka, pokój nr 19

O ewentualnym wybraniu oferty zostaną Państwa poinformowani telefonicznie, e-mailem lub listownie nie później niż w terminie 2 dni od daty terminu końcowego składanie ofert.

Oferty, które wpłyną do zamawiającego po upływie wyżej wymienionego terminu nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

  • Zaproszenie do składania ofert