Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie o konsultacjach PDF Drukuj

Ogłoszenie o konsultacjach

Przedkładam Państwu do publicznej konsultacji projekt prawa miejscowego „Uchwałę w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Somianka w 2019 roku”. Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Somianka do zapoznania się z projektem Uchwały. Prawo konsultowania posiadają podmioty prowadzące działalność statutową w dziedzinie objętej projektem uchwały.

Uwagi i propozycje do projektu Uchwały należy zgłaszać w terminie do dnia 20 lutego 2019 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych: www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” wraz z uzasadnieniem.

 

Wypełniony formularz można przesłać:

 

  1. listownie – adres: Urząd Gminy Somianka, Somianka-Parcele 16B, 07-203 Somianka;
  2. e-mailem – adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
  3. lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Somianka (pokój nr 14, I piętro) w godzinach 800-1600.

Termin konsultacji od 13 lutego 2019 r. do 20 lutego 2019 r.

Celem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na temat projektu uchwały.

Bliższych informacji udziela Sylwia Mosakowska, pokój nr 8 tel. (29) 741-87-90 w. 43.

WÓJT

/-/ Andrzej Żołyński

Pliki do pobrania: