Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury Święto Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance
Święto Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance PDF Drukuj

Święto Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w SomianceJuż po raz szósty przy wspólnej kawie i słodkościach – 16 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance zorganizowano gminne spotkanie, by uczcić Święto Kobiet.

„Piękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach – to drzwi do jej serca” takimi słowami dyrektor GOK Marzena Kuchta przywitała wszystkie Kobiety i Kobietki.

Na dobry początek Panie z firmy Mary Kay zadbały o piękno ciała. Prezentacja kosmetyków, cenne wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry pod makijaż, pielęgnacja dłoni, dobór kolorystyczny podkładu, pudru, różu, pomadki i błyszczyka z których każda z przybyłych Pań mogła skorzystać! Ponadto konsultantki przygotowały wystawę kosmetyków, gdzie każda z Pań mogła znaleźć i zakupić coś dla siebie lub swojej bliskiej osoby.

Kolejnym punktem spotkania był występ Kobiety – wulkan, Skrzypaczki Magdaleny Szymańskiej, która stworzyła widowiskowe show na skrzypcach klasycznych i elektrycznych. Swoją muzyką i występem przełamała schematy postrzegania skrzypiec, jako instrumentu klasycznego. Energia jaka biła od Pani Magdaleny sprawiła, że przeżywane emocje były silniejsze i trwalsze. Był to występ, który zachwycił Nas bardzo i na pewno nie będzie to nasze ostatnie spotkanie!

Każda z Pań została obdarowana upominkiem i miłym słowem od Pana Wójta Andrzeja Żołyńskiego. Na koniec zaś odbyło się losowanie prezentów od firmy Mary Kay, dla Pań, które brały udział w spotkaniu.

Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania :). Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzone sobotnie popołudnie.