Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie o konsultacjach PDF Drukuj

Ogłoszenie o konsultacjach

Przedkładam Państwu do publicznej konsultacji projekt prawa miejscowego „Uchwałę w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Somianka w 2020 roku”. Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Somianka do zapoznania się z projektem Uchwały. Prawo konsultowania posiadają podmioty prowadzące działalność statutową w dziedzinie objętej projektem uchwały. Uwagi i propozycje do projektu Uchwały należy zgłaszać w terminie do dnia 3 marca 2020 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych: www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” wraz z uzasadnieniem.

Wypełniony formularz można przesłać:

  1. listownie – adres: Urząd Gminy Somianka, Somianka-Parcele 16B, 07-203 Somianka;
  2. e-mailem – adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
  3. lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Somianka (pokój nr 14, I piętro) w dniach: poniedziałek, środa, czwartek (800-1600), wtorek (800-1700), piątek (800-1500).

Termin konsultacji od 25 lutego 2020 r. do 3 marca 2020 r.

Celem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na temat projektu uchwały.

Bliższych informacji udziela Patryk Kasiński, pokój nr 8 tel. (29) 741-87-90 w. 43.

WÓJT
/-/ Andrzej Żołyński

Pliki do pobrania: