Jesteś tutaj: Home Gminny Ośrodek Kultury Dzień Kobiet 2020
Dzień Kobiet 2020 PDF Drukuj

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

Dzień Kobiet 2020(...) Piękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno Kobiety znajduje się w jej oczach, to drzwi do jej serca."

Na dobry początek odbyło się spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską, którą pokrótce przedstawiła p.o. Dyrektora GOK Wioletta Staśkiewicz. Nasza pisarka w wieku 5 lat postanowiła, że w przyszłości będzie uczyć i pisać książki… i słowa dotrzymała.

Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także skutecznie szkoli dorosłych i seniorów. Jej doświadczenie zawodowe i spotkani ludzie są inspiracją do pisania powieści. Jest autorką takich książek jak: trylogia Stary dom, Teatr pod Białym Latawcem, Miłość ma Twoje imię czy trylogia Dwór na Lipowym Wzgórzu. Pani Ilona z dużym zaciekawieniem opowiadała o swojej twórczości i inspiracjach oraz chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez wierne czytelniczki. Na zakończenie wpisywała dedykacje do książek Paniom oraz obdarowała zakładkami do książek. To było wyjątkowe spotkanie z niezwykle uśmiechniętą osobą, które można podsumować mottem autorki z książki „Pamiętnik ze starego domu”: „Wczoraj jest historią, jutro obietnicą, a dziś darem, z którym należy obejść się jak najlepiej. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zacząć na nowo.”

Po spotkaniu w imieniu Wójta Andrzeja Żołyńskiego życzenia Paniom złożyła Pani Dyrektor i każdą z Pań obdarowała słodkim upominkiem i kwiatkiem. Następnie Pani z firmy Mary Kay zadbała o piękno ciała. Prezentacja kosmetyków, cenne wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry pod makijaż, pielęgnacja dłoni, dobór kolorystyczny podkładu, pudru, różu, pomadki i błyszczyka z których każda z przybyłych Pań mogła skorzystać! Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzone sobotnie popołudnie ;)

Link do galerii zdjęć

{gallery}gok/20200308{/gallery}

{gallery}gok/20200308/1{/gallery}