Jesteś tutaj: Home Komunikaty Informacja dot. nieodpłatnej pomocy prawnej
Informacja dot. nieodpłatnej pomocy prawnej PDF Drukuj

Informacja dot. nieodpłatnej pomoicy prawnej

UWAGA MIESZKAŃCY POWIATU WYSZKOWSKIEGO

W związku z koniecznością przeciwdziałania zagrożeniom związanym z COVID-19, o których mowa w art. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374), Starostwo Powiatowe w Wyszkowie uprzejmie informuje, że w związku z koniecznością podjęcia działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, do dnia 31 marca 2020 r. zawieszone zostaje udzielanie porad osobiście w punktach zlokalizowanych w:

1) Wyszkowie przy ul. Świętojańskiej 89A;
2) Gminnym Ośrodku Zdrowia, ul. Mickiewicza 15,
3) Urzędzie Gminy w Somiance, Somianka Parcele 16B,
4) Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu, ul. Wł. St. Reymonta 2,
5) Urzędzie Gminy w Rząśniku, ul. Jesionowa 3,
6) Poczcie Polskiej w Brańszczyku, ul. Jana Pawła II 43,

 

Udzielanie pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego odbywało się będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. W celu uzyskania takiej pomocy należy wypełnić wniosek dostępny na stronie: www.powiat-wyszkowski.pl

Skan lub zdjęcie podpisanego pisma wraz z oświadczeniem należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Wyszkowie pocztą elektroniczną na oba adresy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a następnie oczekiwać na wyznaczenie terminu porady.