Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie o konsultacjach PDF Drukuj

Przedkładam Państwu do publicznej konsultacji projekt prawa miejscowego: „Uchwałę w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych lub w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi". Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Somianka  do zapoznania się z projektem Uchwały. Prawo konsultowania posiadają podmioty prowadzące działalność statutową w dziedzinie objętej projektem uchwały. Uwagi i propozycje do projektu należy zgłaszać w terminie do dnia 08 sierpnia 2020 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” wraz z uzasadnieniem.

Wypełniony formularz można przesłać:

  1. listownie – adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Somiance, Somianka - Parcele 25B, 07-203 Somianka
  2. emailem – adres emaliowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  3. lub złożyć osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Somiance, Somianka - Parcele 25B, w godzinach urzędowania.

Termin konsultacji od 31 lipca 2020 r. do 08 sierpnia 2020 r.

Celem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzącymi działalność pożytku publicznego na temat projektu uchwały. Bliższych informacji udziela Dorota Jaworowska (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Somiance) tel. (29) 74 188 79

WÓJT
/-/ Andrzej Żołyński

Pliki do pobrania: