Jesteś tutaj: Home Komunikaty Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie o konsultacjach PDF Drukuj

Przedkładam Państwu do publicznej konsultacji projekt prawa miejscowego: "Uchwałę w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej położonej w miejscowości Popowo-Parcele". Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Somianka do zapoznania się z projektem Uchwały. Prawo konsultowania posiadają podmioty prowadzące działalność statutową w dziedzinie objętej projektem uchwały.

Uwagi i propozycje do projektu należy zgłaszać w terminie do dnia 13 sierpnia 2021 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” wraz z uzasadnieniem.

 

Wypełniony formularz można przesłać:

 

  1. listownie – adres: Urząd Gminy 07-203 Somianka -Parcele 16 b,
  2. emailem – adres emaliowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  3. lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Somianka (pokój Nr 14 I piętro) w godzinach urzędowania.

Termin konsultacji od 6 sierpnia 2021 r. do 13 sierpnia 2021 r.

Celem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzącymi działalność pożytku publicznego na temat projektu uchwały. Bliższych informacji udziela Mariola Mróz pokój nr 19 tel. (29) 74 187 90 w. 43 .

z up. Wójta Teresa Lipska
Sekretarz Gminy

Pliki do pobrania: