środa, 21 Sie 2019
Jesteś tutaj: Home Szkoły Podstawowe Mazowieckie Ośrodki Przedszkolne
Ośrodki przedszkolne
Wycieczka do Zoo PDF Drukuj

W dniu 28 kwietnia przedszkolaki z Ośrodka Przedszkolnego w Kręgach, który powstał w ramach realizacji projektu Mazowieckie Ośrodki Przedszkolne przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, uczestniczyły w wycieczce do warszawskiego ogrodu zoologicznego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka 2010 PDF Drukuj
W piątek 29 stycznia odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały przedszkolaki z zerówki oraz z ośrodka przedszkolnego w Somiance, połączona ze wspólną zabawą choinkową. Występy dzieci oklaskiwali licznie przybyli Dziadkowie, Babcie oraz inni zaproszeni goście. Zapraszamy do obejrzenia naszych dzielnych przedszkolaków w akcji.
Więcej…
 
Ośrodek przedszkolny w Nowych Wypychach PDF Drukuj

Do szkoły w Nowych Wypychach obecnie uczęszczają dzieci klas O , I, II, III- razem 25 dzieci. Od 1 września w budynku szkoły również rozpoczął działalność ośrodek przedszkolny im. Komeńskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat. Pomysł na przedszkole w budynku szkoły w Nowych Wypychach , spotkał się z ogromnym zainteresowaniem rodziców. Do przedszkola zostało zapisanych 15 dzieci w wieku 3 i 4 lat.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa PDF Drukuj

W niedzielę 24 stycznia 2010r. w szkole filialnej w Nowych Wypychach uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka połączony z zabawą choinkową. W uroczystości brali udział uczniowie klas 0- III oraz dzieci z ośrodka przedszkolnego im. J.A. Komeńskiego, który działa przy szkole podstawowej.

Więcej…
 
Zestawy komputerowe dla ośrodków przedszkolnych PDF Drukuj

Oddziały przedszkolne w Kręgach, Nowych Wypychach, Somiance oraz Ulasku otrzymały zestawy sprzętu komputerowego w ramach realizacji programu Mazowieckie Ośrodki Przedszkolne współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 9.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 
Pierwsze szkolne wzruszenia PDF Drukuj

W Publicznej Szkole Podstawowej w Nowych Wypychach 16.11.09r. przedszkolaki z Ośrodka Przedszkolnego im. Komeńskiego oraz uczniowie zerówki uroczyście obchodzili swoje święto- pasowania na przedszkolaka. Do przedszkola przy szkole uczęszcza 15 dzieci w wieku 3-4 lat,do zerówki zaś dziewięcioro.

Więcej…
 
Akademia dla najmłodszych PDF Drukuj

15 maja Gminny Ośrodek Kultury Zakończyły i podsumowały realizację projektu „AKADEMIA DLA NAJMŁODSZYCH” – P jak plastyka, T jak teatr, Z jak zabawa. Projekt realizowany był na bazie GOK przez * miesięcy z konkursowej dotacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach ogólnopolskiego programu DLA DZIECI II Fundacji J. A. Komeńskiego.

Więcej…
 
Zajęcia w Kręgach PDF Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęcia z dziećmi w ośrodku przedszkolnym w Kręgach, który powstał dzięki współpracy Gminy Somianka z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego w realizacji projektu Mazowieckie Ośrodki Przedszkolne. Oprócz przedszkola w Kręgach, dzięki tej współpracy z powstały jeszcze 3 ośrodki przedszkolne: w Nowych Wypychach, Somiance i Ulasku.

 

Więcej…