Jesteś tutaj: Home
Projekty współfinansowane z EFS


Zakończenie roku u przedszkolaków PDF Drukuj

Zakończenie roku u przedszkolaków30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktu przedszkolnego „Krasnale” ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. „Będziemy tęsknić”, „Było super” tak wielu tuląc się do nas mówiło, a nam pociekły łezki wzruszenia wymieszanego z radością.

 

Więcej…
 
Wycieczka przedszkolaków PDF Drukuj

Wycieczka przedszkolaków6 czerwca 2014 roku w ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi Paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, oglądały także filmy wyświetlane w planetarium a także odwiedziły salę zabaw Eldorado a w drodze powrotnej zajechały do Parku linowego gdzie odbyły się zabawy pn „Na dzikim zachodzie”oraz skorzystały z przejażdżek bryczkami. Był to dzień pełen wrażeń i emocji.

Więcej…
 
Warsztaty mobilne dla dzieci i rodziców PDF Drukuj

Warsztaty mobilne dla dzieci i rodzicówW ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi rodzicami i Paniami nauczycielkami wybrały się na warsztaty sportowo-poznawcze.

Więcej…
 
Dzień dziecka u przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień dzieckaWszystkim dzieciakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach przez cały rok.

Dzień Dziecka dla przedszkolaków z punktu przedszkolnego „Krasnale” w Somiance i punktów przedszkolnych „Słoneczko” i „Biały Mis” był dniem szczególnym pod wieloma względami. Moc atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy były dla dzieciaków super niespodzianką. I tak ich wielkie święto rozpoczęło się od zabawy, czyli to co dzieci uwielbiają najbardziej.

Więcej…
 
Święto Mamy, Mamusi - Taty, Tatusia PDF Drukuj

Święto Mamy, Mamusi - Taty, TatusiaKochani Rodzice!! Z okazji Waszego Święta, życzymy Wam, aby codzienne starania jakie wkładacie w wychowywanie swoich dzieci przynosiły pozytywne efekty. Abyście każdego dnia czerpali radość zarówno z tych małych, jak i dużych osiągnięć swoich Pociech. Aby uśmiech Waszego Skarbu rozwiewał wszelkie troski, a miłość była Waszą siłą. Życzymy Wam, aby niełatwa droga jaką jest wychowywanie dziecka zaowocowała w przyszłości dumą z postawy Waszego dorosłego już dziecka.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 18