Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Zakończenie roku u przedszkolaków PDF Drukuj

Zakończenie roku u przedszkolaków30 czerwca 2014r. nasze dzieciaki uczęszczające do  punktu przedszkolnego „Krasnale” ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. „Będziemy tęsknić”, „Było super” tak wielu tuląc się do nas mówiło, a nam pociekły łezki wzruszenia wymieszanego z radością.

 

Więcej…
 
Wycieczka przedszkolaków PDF Drukuj

Wycieczka przedszkolaków6 czerwca 2014 roku w ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi Paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, oglądały także filmy wyświetlane w planetarium a także odwiedziły salę zabaw Eldorado a w drodze powrotnej zajechały do Parku linowego gdzie odbyły się zabawy pn „Na dzikim zachodzie”oraz skorzystały z przejażdżek bryczkami. Był to dzień pełen wrażeń i emocji.

Więcej…
 
Warsztaty mobilne dla dzieci i rodziców PDF Drukuj

Warsztaty mobilne dla dzieci i rodzicówW ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi rodzicami i Paniami nauczycielkami wybrały się na warsztaty sportowo-poznawcze.

Więcej…
 
Dzień dziecka u przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień dzieckaWszystkim dzieciakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach przez cały rok.

Dzień Dziecka dla przedszkolaków z punktu przedszkolnego „Krasnale” w Somiance i punktów przedszkolnych „Słoneczko” i „Biały Mis” był dniem szczególnym pod wieloma względami. Moc atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy były dla dzieciaków super niespodzianką. I tak ich wielkie święto rozpoczęło się od zabawy, czyli to co dzieci uwielbiają najbardziej.

Więcej…
 
Święto Mamy, Mamusi - Taty, Tatusia PDF Drukuj

Święto Mamy, Mamusi - Taty, TatusiaKochani Rodzice!! Z okazji Waszego Święta, życzymy Wam, aby codzienne starania jakie wkładacie w wychowywanie swoich dzieci przynosiły pozytywne efekty. Abyście każdego dnia czerpali radość zarówno z tych małych, jak i dużych osiągnięć swoich Pociech. Aby uśmiech Waszego Skarbu rozwiewał wszelkie troski, a miłość była Waszą siłą. Życzymy Wam, aby niełatwa droga jaką jest wychowywanie dziecka zaowocowała w przyszłości dumą z postawy Waszego dorosłego już dziecka.

Więcej…
 
Zaproszenie PDF Drukuj

ZaproszenieZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy Nasze Mamusie i Naszych Tatusiów

na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty,

która odbędzie się 28 maja o godz. 14.00 w przedszkolu.

Przedszkolaki
(Krasnale)

linia

Więcej…
 
Spotkanie z panem policjantem PDF Drukuj

Spotkanie z panem policjantemPrzedszkolaki z Punktu Przedszkola „Krasnale” w Somiance zaprosiły Pana Policjanta, który przybył i zaprezentował swoje prawa i obowiązki. Zaproszony gość przygotował prezentację, w trakcie której uczył jak zachowywać się na drodze, pomagał zrozumieć zasady ruchu drogowego.

Więcej…
 
Powitanie Wiosny PDF Drukuj

Powitanie Wiosny"Wiosno, wiosno gdzie żeś Ty?" tymi słowy dzieciaki z punktu przedszkolnego "Krasnale" w Somiance współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wspólnie z przedszkolakami z punktów przedszkolnych "Słoneczko" i "Biały Miś" prowadzonych przez Stowarzyszenie , rozpoczęły uroczystości z okazji Dnia Wiosny.

Więcej…
 
Walentynki PDF Drukuj

WalentynkiWalentynki to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo.

Więcej…
 
Bal przebierańców PDF Drukuj

Bal przebierańców31 stycznia 2014 roku w przedszkolu „Krasnale” w Somiance współfinansowanym przez Unię Europejską odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Pojawiły się księżniczki, wróżki oraz kowboje, strażacy i wiele innych bajkowych postaci. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dzień Dziadka PDF Drukuj

Dzień Babci i Dzień Dziadka21 i 22 stycznia są szczególnymi dniami - to święto Babć i Dziadków. W tym czasie wnukowie wyrażają im swoją wdzięczność za to, co dla nich zrobili, robią, a przede wszystkim, kim są. W ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego przez Unię Europejską 16 stycznia przedszkolaki z przedszkola „Krasnale” w Somiance obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8