Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Krasnale na wycieczce PDF Drukuj

Krasnale na wycieczce16 grudnia 2013 roku w ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi Paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do kina a także do sali zabaw Eldorado, w której spotkały się ze św. Mikołajem i uczestniczyły w warsztatach atystyczno-plastycznych.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - logopeda PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - logopedaZapytanie ofertowe na pełnienie funkcji logopedy w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance, w ramach realizacji projektu „Przedszkolak to ja”. Wykonawca odpowiedzialnym będzie za przeprowadzenie 160 godzin zajęć logopedycznych. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu po 2 godziny dydaktyczne.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiego PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiegoZapytanie ofertowe na przeprowadzenie 80 godzin zajęć dydaktycznych z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu po 1 godzinie dydaktycznej.

 

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" PDF Drukuj

Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka"Gmina Somianka była jedną z pierwszych gmin w powiecie, która pozyskała fundusze unijne na założenie przedszkoli dla swoich najmłodszych mieszkańców. W ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” dzieciaki i ich rodzice przez trzy lata tj. od września 2010 roku do czerwca 2013 roku korzystali z bezpłatnej edukacji zarówno kierowanej do przedszkolaków jak i do ich rodziców. Powstały dwa punkty przedszkole „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które w ramach projektu zostały przystosowane do korzystania przez dzieci, wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki. Stworzono dwa czarodziejskie miejsca, pełne kolorów, postaci z bajek i uśmiechu, gdzie dziecko było najważniejsze, a wszystko i wszyscy byli dla dziecka.

Więcej…
 
Wakacje czas zacząć... PDF Drukuj

Wakacje czas zacząć ….Dnia 28 czerwca 2013r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji.

Więcej…
 
Informacja dla rodziców PDF Drukuj

Informacja dla rodziców

Pragniemy poinformować Państwa,

że Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie

wyraziła zgodę na wydłużenie okresu realizacji zajęć

do końca roku szkolnego 2012/2013 tj. do końca czerwca.

Informacja dla rodziców

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj

Warsztaty dla rodzicówW ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzone były warsztaty dla rodziców, które odbywały się raz na kwartał począwszy od roku 2010. Ostatnie warsztaty odbyły się w miesiącu kwietniu w dniach 19, 25, 26, które dotyczyły prawidłowego rozwoju osobowości dziecka. Spotkanie to było w pewnym sensie podsumowaniem toczącej się dyskusji, której tematem przewodnim było dziecko i jego dobro.

Więcej na stronie super-przedszkolak.pl

 
Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieci PDF Drukuj

Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieciW tym roku zajączek przybył do przedszkola na sankach. Mimo zimowej aury w dziecięcych serduszkach powiało wiosną. Dzieciaki z przedszkola Biały Miś razem ze swoimi Paniami zaprosiły rodziców na przedświąteczne spotkanie pn. „Wielkanocne ozdoby”. Pomimo przedświątecznych przygotowań domowych, rodzice znaleźli czas i we wtorkowe popołudnie przybyli licznie by uczestniczyć we wspólnym spotkaniu.

Więcej...

 
Przedszkolaki powitały wiosnę PDF Drukuj

Przedszkolaki powitały wiosnęWiosno, wiosno gdzie żeś Ty?” tymi słowy dzieciaki z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach rozpoczęły uroczystości z okazji Dnia Wiosny.

Więcej...

 
Dzień Kobiet w przedszkolu PDF Drukuj

Dzień Kobiet w przedszkolu8 marca przedszkolaki z Somianki i Nowych Wypych świętowały radośnie Dzień Kobiet. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i zdjęciami z zabawy na stronie www.super-przedszkolak.pl.

Więcej...

 
Walentynki u przedszkolaków PDF Drukuj

Walentynki u przedszkolakówWalentynki to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. Przedszkolaki z Somianki i Nowych Wypych bawiły się walentynkowo.

Więcej...

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 2 z 8