Jesteś tutaj: Home
Projekty współfinansowane z EFS


Krasnale na wycieczce PDF Drukuj

Krasnale na wycieczce16 grudnia 2013 roku w ramach projektu „Przedszkolak to ja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnale” w Somiance razem ze swoimi Paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do kina a także do sali zabaw Eldorado, w której spotkały się ze św. Mikołajem i uczestniczyły w warsztatach atystyczno-plastycznych.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - logopeda PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - logopedaZapytanie ofertowe na pełnienie funkcji logopedy w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance, w ramach realizacji projektu „Przedszkolak to ja”. Wykonawca odpowiedzialnym będzie za przeprowadzenie 160 godzin zajęć logopedycznych. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu po 2 godziny dydaktyczne.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiego PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe - zajęcia z języka angielskiegoZapytanie ofertowe na przeprowadzenie 80 godzin zajęć dydaktycznych z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat w punkcie przedszkolnym „Krasnale” w Somiance. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu po 1 godzinie dydaktycznej.

 

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" PDF Drukuj

Zakończenie projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka"Gmina Somianka była jedną z pierwszych gmin w powiecie, która pozyskała fundusze unijne na założenie przedszkoli dla swoich najmłodszych mieszkańców. W ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” dzieciaki i ich rodzice przez trzy lata tj. od września 2010 roku do czerwca 2013 roku korzystali z bezpłatnej edukacji zarówno kierowanej do przedszkolaków jak i do ich rodziców. Powstały dwa punkty przedszkole „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które w ramach projektu zostały przystosowane do korzystania przez dzieci, wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki. Stworzono dwa czarodziejskie miejsca, pełne kolorów, postaci z bajek i uśmiechu, gdzie dziecko było najważniejsze, a wszystko i wszyscy byli dla dziecka.

Więcej…
 
Wakacje czas zacząć... PDF Drukuj

Wakacje czas zacząć ….Dnia 28 czerwca 2013r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 18