Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Dzień Babci i Dzień Dziadka u przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień Babci i Dzień Dziadka u przedszkolaków18, 24, 25 stycznia przedszkolaki z przedszkola „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka. To była dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Tego dnia pamiętaliśmy o złożeniu im życzeń. Przecież wnuczęta to dla nich największy skarb i radość.

Więcej...

 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapytanie ofertoweGmina Somianka (Zamawiający) w związku z realizacją projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,  Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej zaprasza do złożenia oferty na dostawę pomocy dydaktycznych, nietrwałych materiałów dydaktycznych,dla przedszkolaków w 3 gr. (np. kredki, farby, papier, proste instrumenty muzyczne i inne) wg załącznika nr 1 (formularz ofertowy)

Więcej…
 
Wigilia u przedszkolaków PDF Drukuj

Wigilia u przedszkolaków17, 20 i 21 grudnia w przedszkolu „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach odbyła się uroczysta wigilia. Wieczór ten okazał się wyjątkowy pełen niepowtarzalnego nastroju.

Więcej...

 
Sukces przedszkolaków z Somianki PDF Drukuj

Sukces przedszkolaków z SomiankiPrzedszkole „Słoneczko” otrzymało wyróżnienie w konkursie "Akademii Aquafresh" dla przedszkoli pt. „Każdy z nas wie jak z Pastusiami o ząbki dbać swe” . Na 2500 prac, praca wykonana przez nasze PRZEDSZKOLAKI zdobyła 4 miejsce! A to wszystko dzięki Wam. Na nasze przedszkolaki czekają nagrody za wykonanie tak pięknej pracy:)

Dwa tygodnie ciężkich zmagań, codziennego głosowania i są efekty. Chodź jesteśmy mali, walczyliśmy z wielkimi. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas przez te 2 tygodnie, poprzez oddawanie głosów na pracę wykonaną przez dzieciaki:)

Przedszkolaki i wychowawczynie:)

 
Zakończenie projektu "Mobilni w Somiance" PDF Drukuj

Zakończenie projektu "Mobilni w Somiance"30 listopada 2012 roku zakończyła się realizacja projektu „Mobilni w Somiance” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. W projekcie obejmującym kurs na prawo jazdy kategorii B raz szkolenie z zasad poruszania się po rynku pracy udział wzięło 27 osób, w tym 19 kobiet i 8 mężczyzn z terenu Gminy Somianka.

 
Ślubowanie super przedszkolaków PDF Drukuj

Ślubowanie super przedszkolaków6 i 7 listopada dzieci z przedszkoli "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na super przedszkolaków. Przybyli na uroczystość rodzice, mogli podziwiać występy artystyczne swoich pociech.

Więcej...

 
Przedszkolaki spotkały się z policjantami PDF Drukuj

Przedszkolaki spotkały się z policjantamiPrzedszkolaki z przedszkola "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś"w Nowych Wypychach gościły w swoich przedszkolach Panią policjantkę i Pana policjanta, a także innych ważnych gości, którzy rozmawiali z maluchami na temat bezpieczeństwa, a szczególnie o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.

Więcej...

 
Pożegnanie lata PDF Drukuj

Pożegnanie lata21 września w przedszkolach wspólnie z Paniami nauczycielkami takimi słowami żegnały Lato - „Minęło szybko lato i już przyszła jesień, zbudził się o świcie niespokojny wrzesień”. Biletem wstępu do zabawy było letnie przebranie, okulary, kapelusze, które przygotowały dzieci wspólnie z rodzicami i dużo dobrego humoru.

Więcej...

 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapytanie ofertoweZapytanie ofertowe-dostarczenie pomocy dydaktycznych, nietrwałych materiałów dydaktycznych dla przedszkolaków w ramach projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka".

Pliki do pobrania:

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

 
Harmonogram szkoleń teoretycznych kat.C PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń teoretycznych kat.CHarmonogram szkoleń teoretycznych w ramach projektu

„Kategoria C – czynny zawodowo”

Szkolenie odbywa się

w Centrum Kształcenia na odległość „Wioska internetowa” w Somiance

Somianka – Parcele 25, 07-203 Somianka

Przypominamy iż udział we wszystkich zajęciach jest obowiązkowy!

Więcej…
 
Pierwsze tygodnie roku szkolnego 2012/2013 już za przedszkolakami. PDF Drukuj

Pierwsze tygodnie roku szkolnego 2012/2013 już za przedszkolakami.W ramach projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" realizowanego przez Gminę Somianka i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dzieciaki mają możliwość uczęszczania do bezpłatnego przedszkola w Somiance lub w Nowych Wypychach.

Więcej...

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 3 z 8