Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Harmonogram szkoleń teoretycznych PDF Drukuj

Harmonogram szkoleń teoretycznychHarmonogram szkoleń teoretycznych w ramach projektu

„Mobilni w Somiance”

Centrum Kształcenia na odległość „Wioska Internetowa”

Somianka-Parcele 25

 

Więcej…
 
Przedłużony termin rekrutacji PDF Drukuj

Przedłużony termin rekrutacjiGmina Somianka informuje, że termin naboru do projektu „Mobilni w Somiance” został wydłużony do dnia 6.08.2012r.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Do zapisów zachęcamy szczególnie mężczyzn. Ostatnie wolne miejsca!

 

 

 
Spotkanie z rodzicami przedszkolaków PDF Drukuj

Spotkanie z rodzicami przedszkolaków26 lipca 2012 roku o godz. 16.30 odbyło się spotkanie organizacyjne rodziców super przedszkolaków przyjętych do przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach.

Więcej...

 
Kurs na prawo jazdy kat. B PDF Drukuj

Kurs na prawo jazdy kat. BW związku z realizacją projektu „Mobilni w Somiance” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Gmina Somianka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie na prawo jazdy kategorii B.

 

Więcej…
 
Zakończenie roku w przedszkolach PDF Drukuj

Zakończenie roku w przedszkolach29 czerwca 2012 r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami.

Więcej...

 
Dzień dziecka przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień dziecka przedszkolakówDzień Dziecka dla przedszkolaków z przedszkola „Słoneczko” w Somiance i przedszkola „Biały Miś” w Nowych Wypychach był dniem szczególnym pod wieloma względami. Moc atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy były dla dzieciaków super niespodzianką. I tak ich wielkie święto rozpoczęło się od zabawy, czyli to co dzieci uwielbiają najbardziej.

Więcej...

 
Święto Mamy, Mamusi – Taty, Tatusia PDF Drukuj

Święto Mamy, Mamusi – Taty, TatusiaPrzedszkolaki z przedszkoli "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach 24 i 25 maja obchodziły uroczyście wspólnie ze swoimi rodzicami Święto Mamy i Taty.

Więcej...

 
Spotkanie z policjantami PDF Drukuj

Spotkanie z policjantamiPrzedszkolaki z Przedszkola "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach zaprosiły Panią policjantkę i Pana Policjanta, którzy przybyli i zaprezentowali swoje prawa i obowiązki.

Więcej...

 
Dzień Ziemi PDF Drukuj

Dzień ZiemiObchody Dnia Ziemi w Przedszkolu „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które odbyły się 23 kwietnia na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

Więcej...

 
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dzień Kobiet8 marca to wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet, niecodzienny wymiar tego święta podkreślili swoim zachowaniem chłopcy z Przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach przygotowując prezenty dla swoich koleżanek i Pań nauczycielek. Własnymi rączkami i z wielkim zapałem wykonali kwiatuszki i bransoletki, następnie z powagą i skupieniem złożyli życzenia, przekazując na koniec buziaki.

Więcej...

 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapyatnie ofertowe-zabawkiZapytanie ofertowe na dostawę zabawek, gier logicznych, układanek, bajek i audiobooków na nośnikach CD do przedszkola „Słoneczko” w Somiance, przedszkola „Biały Miś” w Nowych Wypychach w ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka”.

Zapytanie ofertowe - plik PDFzapytanie ofertowe plik PDF

Protokół z rozpatrzenia ofert i wyboru wykonawcy -plik PDF protokół z rozpatrzenia ofert i wyboru wykonawcy

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 4 z 8