Jesteś tutaj: Home Projekty UE
Projekty współfinansowane z EFS
Zbieramy informacje... PDF Drukuj

Nabór do przedszkoliPrzedszkola „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które powstały w ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi z Europejskiego Funduszu Społecznego w roku 2012 planują kolejny nabór dzieciaków na rok szkolny 2012/2013. W związku z powyższym kierujemy prośbę do rodziców potencjalnych przedszkolaków o zgłaszanie wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie, a tym samym chęci uczęszczania dziecka do naszych przedszkoli. Zaznaczamy, że zgłoszenie ustnej deklaracji nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola, oficjalny nabór planowany jest w miesiącu lipcu. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące naboru zostaną zamieszczone na stronie internetowej projektu, Urzędu Gminy, w gazetach lokalnych, przesłane przez sołtysów itp. przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Projektu, które mieści się w Urzędzie Gminy Somianka, pokój nr 10 lub telefonicznie – 29 74 187 90 wew. 49 lub na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Walentynki według przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień zakochanychDzień zakochanych, czułe słowa, moc słodyczy w uściskach – dorośli nie posiadają wyłączności na ten ogrom szczęścia, dzieciaki z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Bały Miś” w Nowych Wypychach dużo na w/w tematy wiedzą. Miłość rządzi się swoimi prawami, nawet wiek jej nie ogranicza ewentualnie mniej lub bardziej ubarwia. Tak więc poniżej przytoczymy kilka definicji i porad wypowiedzianych przez naszych super ekspertów.

Więcej...

 
Bal przebierańców PDF Drukuj

Bal przebierańcówOkres dzieciństwa to piękny czas, szczególnie jeśli wiąże się z nim mnóstwo wspomnień i przeżyć. Dziecko jest jak roślina gdy zadbasz o ziarno ujrzysz piękny kwiat. Aby przygotować podłoże do tegoż wartościowego wzrostu nasze super przedszkolaki uczęszczają do przedszkoli "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach i czynnie biorą udział w życiu przedszkola.

Więcej...

 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj

Pasowanie na przedszkolaka3 i 4 listopada w przedszkolach "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W uroczystościach uczestniczyli rodzice, Wójt Gminy - Andrzej Żołyński i inni zaproszeni goście.

Więcej...

 
Zakończenie projektu "Edukacja przez taniec" PDF Drukuj

Projekt „Edukacja przez taniec” realizowany przez Gminę Somianka a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się, a efekt finalny – pokaz tańca ludowego, towarzyskiego i innych wprowadził widzów w stan hipnotycznego zauroczenia.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj

Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

- pomoce dydaktyczne, nietrwałe materiały dydaktyczne, dla przedszkolaków w 3 gr.

w ramach projektu "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka"

 

Zapytanie ofertowe Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy Formularz ofertowy

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj

Warsztaty dla rodziców

W ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w dniach 23, 27, 28 września odbyły się warsztaty dla rodziców, których myślą przewodnią był temat – „Rodzic mnie zna i rozumie – mam większe szanse na dobry start szkolny”.

Więcej....

 
Pożegnanie lata PDF Drukuj

Pożegnanie lataPrzedszkolaki z przedszkola "Słoneczko" w Somiance 22 września, a z przedszkola "Biały Miś" w Nowych Wypychach 29 września, wesoło pożegnały kończące się lato. Przedszkola powstały w ramach realizacji projektu pt.:  "Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Więcej...

 
Zakończenie projektu PDF Drukuj

Zakończenie projektuProjekt „Edukacja teatralna” realizowany przez Gminę Somianka a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się, a efekt finalny – spektakl „Zaczarowana rzeka” przeniósł widzów w świat bajkowych wspomnień. Uczestnicy projektu tj. 20 dzieci - 17 dziewczynek i 3 chłopców od czerwca  rozwijali umiejętności, szlifowali warsztat i doskonalili technikę aktorską pod wodzą doświadczonego aktora – reżysera Pana Adama Frankiewicza, aby w dniu premiery oczarować przybyłych gości.

 

Więcej…
 
Harmonogram szkolenia "Edukacja przez taniec" PDF Drukuj

Harmonogram szkolenia "Edukacja przez taniec"Harmonogram szkoleń w ramach projektu „Edukacja przez taniec” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne Inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

 

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Integracja społeczności Gminy Somianka" PDF Drukuj

Zakończenie projektu31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Integracja społeczności Gminy Somianka” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. W ramach projektu przeprowadzono kurs „Manicure-Pedicure” (9.05.2011 – 29.06.2011) oraz „Zasady poruszania się po rynku pracy” (4.07.2011 – 6.07.2011).

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8