Jesteś tutaj: Home
Projekty współfinansowane z EFS


Zbieramy informacje... PDF Drukuj

Nabór do przedszkoliPrzedszkola „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach, które powstały w ramach projektu „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi z Europejskiego Funduszu Społecznego w roku 2012 planują kolejny nabór dzieciaków na rok szkolny 2012/2013. W związku z powyższym kierujemy prośbę do rodziców potencjalnych przedszkolaków o zgłaszanie wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie, a tym samym chęci uczęszczania dziecka do naszych przedszkoli. Zaznaczamy, że zgłoszenie ustnej deklaracji nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola, oficjalny nabór planowany jest w miesiącu lipcu. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące naboru zostaną zamieszczone na stronie internetowej projektu, Urzędu Gminy, w gazetach lokalnych, przesłane przez sołtysów itp. przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Projektu, które mieści się w Urzędzie Gminy Somianka, pokój nr 10 lub telefonicznie – 29 74 187 90 wew. 49 lub na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Walentynki według przedszkolaków PDF Drukuj

Dzień zakochanychDzień zakochanych, czułe słowa, moc słodyczy w uściskach – dorośli nie posiadają wyłączności na ten ogrom szczęścia, dzieciaki z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Bały Miś” w Nowych Wypychach dużo na w/w tematy wiedzą. Miłość rządzi się swoimi prawami, nawet wiek jej nie ogranicza ewentualnie mniej lub bardziej ubarwia. Tak więc poniżej przytoczymy kilka definicji i porad wypowiedzianych przez naszych super ekspertów.

Więcej...

 
Bal przebierańców PDF Drukuj

Bal przebierańcówOkres dzieciństwa to piękny czas, szczególnie jeśli wiąże się z nim mnóstwo wspomnień i przeżyć. Dziecko jest jak roślina gdy zadbasz o ziarno ujrzysz piękny kwiat. Aby przygotować podłoże do tegoż wartościowego wzrostu nasze super przedszkolaki uczęszczają do przedszkoli "Słoneczko" w Somiance i "Biały Miś" w Nowych Wypychach i czynnie biorą udział w życiu przedszkola.

Więcej...

 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj

Pasowanie na przedszkolaka3 i 4 listopada w przedszkolach "Słoneczko" w Somiance oraz "Biały Miś" w Nowych Wypychach odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W uroczystościach uczestniczyli rodzice, Wójt Gminy - Andrzej Żołyński i inni zaproszeni goście.

Więcej...

 
Zakończenie projektu "Edukacja przez taniec" PDF Drukuj

Projekt „Edukacja przez taniec” realizowany przez Gminę Somianka a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się, a efekt finalny – pokaz tańca ludowego, towarzyskiego i innych wprowadził widzów w stan hipnotycznego zauroczenia.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 18