Jesteś tutaj: Home
Projekty współfinansowane z EFS


Zakończenie projektu "Mobilni w Somiance" PDF Drukuj

Zakończenie projeku31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Mobilni w Somiance” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. W projekcie obejmującym kurs na prawo jazdy kategorii B udział wzięło 21 osób w tym 19 kobiet i 2 mężczyzn.

Więcej…
 
Zakończenie projektu "Kurs na prawo jazdy.." PDF Drukuj

Zakończenie projektu31 sierpnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu „Kurs na prawo jazdy sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Więcej…
 
Zajęcia teatralne PDF Drukuj

Zajęcia teatralneW ramach projektu „Edukacja teatralna” realizowanego przez Gminę Somianka a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 17 dziewczynek i 3 chłopców uczestniczy w bezpłatnych warsztatach teatralnych „Wiejskie spotkania z teatrem”.

 

Więcej…
 
"Edukacja teatralna" PDF Drukuj

Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży pn. "Wiejskie spotkania z teatrem" organizowane w ramach projektu "Edukacja teatralna" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pozwalają odkrywać nowe horyzonty, oswajać i pogłębiać umiejętności 20 osobom – uczestnikom projektu.

 

Więcej…
 
Zakończenie kursu PDF Drukuj

W dniu 6 lipca 2011 r. odbyły się ostatnie zajęcia szkolenia "Zasady poruszania się po rynku pracy" prowadzonego w ramach projektu "Integracja społeczności Gminy Somianka" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1112131415161718następnaostatnia »

Strona 12 z 18