Jesteś tutaj: Home Świetlice wiejskie
Świetlice wiejskie
Seniorzy kolędują PDF Drukuj

Seniorzy kolędują28 grudnia 45 seniorów oraz schola wzięli udział w Uroczystości Bożonarodzeniowej zorganizowanej przez ks. Remigiusza i p. Grażynę w ośrodku Caritas. Uroczystość zaczęła się Mszą świętą prowadzona przez ks. Remigiusza, ks. Romana i ks. Marka.

Więcej…
 
Radosne popołudnie PDF Drukuj

Radosne PopołudnieW sobotę 17 grudnia 2016 r. Świetlica i Parafia zorganizowały Uroczyste Świąteczne spotkanie dla dzieci i młodzieży. Było radośnie, wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

 

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne w świetlicy w Wólce Somiankowskiej PDF Drukuj

Spotkanie wigilijne w świetlicy w Wólce SomiankowskiejW dniu 16.12.2016r. w świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe, które rozpoczęło się od wspólnego ubierania choinki w ozdoby wykonane przez dzieci na warsztatach techniczno-plastycznych.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj

Euforia Andrzejkowa26 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Somiance wraz ze Świetlicami Wiejskimi zorganizował dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Somianka imprezę środowiskową pn. „Euforia Andrzejkowa”.

Więcej…
 
Niespodzianka na zakończenie wakacji i pożegnanie lata PDF Drukuj

Niespodzianka na zakończenie wakacji i pożegnanie lataDnia 16 września 2016r. w piątkowe popołudnie dzięki hojności i dobroci serca fundatorów na placu przy świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej odbyło się spotkanie integracyjne z atrakcjami na zakończenie wakacji i pożegnanie lata.

 

Więcej…
 
Pożegnanie lata w Świetlicy w Popowie Kościelnym PDF Drukuj

Pożegnanie lata w Świetlicy w Popowie KościelnymW ramach współpracy świetlicy i parafii 21 września mali i dorośli mieszkańcy radośnie pożegnali ostatni Dzień Lata. Rosił mały deszczyk, ale to nie przeszkodziło w rozpaleniu ogniska i biesiadowaniu.

 

Więcej…
 
Pożegnanie wakacji w Skorkach PDF Drukuj

Pożegnanie wakacji w Skorkach02.09.2016r. uczestnicy świetlicy wiejskiej w Skorkach pożegnali wakacje przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.Nie zabrakło też konkursów zręcznościowych na powietrzu. Rodzice razem z dziećmi bawili się świetnie. A niespodzianką na koniec był słodki poczęstunek i napoje.

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj

Wycieczka do Warszawy24 sierpnia 2016r. 48-osobowa grupa dzieci i młodzieży z terenu gminy Somianka uczestniczyła w wakacyjnej wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez Urząd Gminy Somianka wraz ze świetlicami wiejskimi.

 

Więcej…
 
Ognisko w Ostrowach PDF Drukuj

Ognisko w Ostrowach29 sierpnia w świetlicy wiejskiej w Ostrowach odbyło się ognisko zorganizowane dla dzieci z naszej miejscowości i okolic kończące piękny okres wakacji. Temu wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji takich jak pieczenie kiełbasek czy też gry i zabawy zespołowe.

 

Więcej…
 
Dzień Rodziny w Skorkach PDF Drukuj

Dzień Rodziny w Skorkach02.07.2016r. w świetlicy wiejskiej w Skorkach odbył się festyn z okazji Dnia Rodziny. Rozpoczęły go maluchy oraz dzieci starsze krótką częścią artystyczną dla rodziców, następnie rodzice i młodzież przygotowali spektakl teatralny - bajkę ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Więcej…
 
Radosne popołudnie PDF Drukuj

Radosne popołudniePierwszego czerwca, w ramach współpracy świetlicy i parafii w Popowie Kościelnym, wspólnie zorganizowano Uroczysty Dzień Dziecka z okazji ich święta. Suto przygotowany przez panią Grażynę stół słodyczy oraz kolorowy tort podarowany przez ks. Remigiusza wprowadził dzieci w radosny nastrój.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 10