Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Zarządzenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Zarządzenie Wójta Gminy Somianka w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert złożonych w konkursie na wsparcie realizacji zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rok 2012.

Zarządzenie [plik PDF]

 

 

 

 
Infolinia Obywatelska PDF Drukuj

16 kwietnia 2012 roku o godz. 10.00 wystartowała dostępna dla wszystkich  Infolinia  Rzecznika Praw Obywatelskich. Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych należących do sieci: Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj

Samorząd Województwa mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2013 rok.

Pliki do pobrania:

Pismo Pełnomocnika Marszałka ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi [plik PDF]

Komunikat [plik DOC]

Ankieta [plik DOC]

Formularz [plik DOC]

 
Regulamin konsultowania aktów prawa miejscowego PDF Drukuj

Uchwała Nr XX/112/12 Rady Gminy Somianka z dnia 29 marca 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów prawa miejscowego Gminy Somianka w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

[pobierz]

 
« pierwszapoprzednia111213następnaostatnia »

Strona 13 z 13