sobota, 24 Sie 2019
Jesteś tutaj: Home Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Film - "Czy organizacja pozarządowa może zarabiać?" PDF Drukuj

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl przygotował krótki, animowany film zatytułowany: "Czy organizacja pozarządowa może zarabiać?". Film obala mit, że organizacje pozarządowe żyją z samych darowizn, i informuje, że mogą też legalnie zarabiać i przeznaczać zysk na cele statutowe. Nie wszystkie organizacje wiedzą, że mogą to robić, nie zawsze też wiedzą, jak zarabiać zgodnie z prawem.

Więcej…
 
Portal dla niepełnosprawnych PDF Drukuj

Portal rekrutacyjny „Sprawni w pracy” ma pomóc osobom niepełnosprawnym w znalezieniu zatrudnienia – umożliwia wyszukiwanie ofert pracy, zawiera informacje o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Portal zaprezentowała we wtorek Fundacja Integracja. Platforma rekrutacyjna www.sprawniwpracy.pl jest skierowana do poszukujących zatrudnienia i pracodawców: zawiera oferty pracy i bazę CV.

Więcej…
 
Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych PDF Drukuj

Federacja MAZOWIA oraz Stowarzyszenie BORIS mają przyjemność zaprosić Państwa na X jubileuszowe Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych pod hasłem „W procesie”. W tym roku całość podzielona jest na III bloki tematyczne – perspektywa, praktyka, potencjał, w ramach których odbędzie się 9 różnych sesji.

Więcej…
 
Zarządzenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

ZARZĄDZENIE Nr 25/13 Wójta Gminy Somianka z dnia 6 sierpnia 2013 roku w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert złożonych w konkursie na wsparcie realizacji zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2013

 

Więcej…
 
Zarządzenie Wójta Gminy PDF Drukuj

ZARZĄDZENIE Nr 10/2013

Wójta Gminy Somianka

z dnia 19 marca 2013 roku

w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert złożonych w konkursie na wsparcie realizacji zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2013

Zarządzenie [plik PDF]

 

 

 

 
Informacja PDF Drukuj

Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2012

Sprawozdanie [plik PDF]

 

 
Mikroporady PDF Drukuj

MikroporadyWzory umów, regulaminy, instrukcje, porady i rekomendacje - bezpłatny dostęp do stałej pomocy dla mikro firm. www.mikroporady.pl

 
Ocena realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi za rok 2012 PDF Drukuj

Somianka, dnia 4.01.2013 r.

SG.523.1.2013

Ocena realizacji Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2012

Na podstawie art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234,
poz. 1536, z późn. zm.) oraz § 14 Programu Współpracy na rok 2012, stanowiącego załącznik do uchwały Rady Gminy Somianka Nr XVN/87/11 Rady Gminy Somianka z dnia 29 listopada 2011 r. w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

Wójt Gminy Somianka zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty do zgłaszania pisemnych uwag dotyczących realizacji „Programu współpracy Gminy Somianka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012”.   

Uwagi dotyczące realizacji Programu współpracy należy zgłaszać w terminie do dnia 30 stycznia 2013 r. za pomocą formularza dostępnego na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl. Wypełniony formularz można przesłać:

1)    listownie – adres: Urząd Gminy 07-203 Somianka 16 b,

2)    emailem – adres emaliowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

3)    lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Somianka (pokój nr 11
II piętro) w godzinach urzędowania.

Zgłoszone uwagi posłużą do oceny realizacji Programu. Ich analiza zostanie przedstawiona Radzie Gminy Somianka w sprawozdaniu z realizacji Programu współpracy za rok 2012. Ponadto będą brane pod uwagę przy tworzeniu Programu na kolejny rok.

Program współpracy dostępny jest na stronach internetowych www.somianka.pl lub www.ugsomianka.bip.org.pl w zakładce „Współpraca
z organizacjami pozarządowymi”.

 

Pliki do pobrania

 
Zarządzenie Wójta Gminy Somianka PDF Drukuj

Zarządzenie Wójta Gminy Somianka w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert złożonych w konkursie na wsparcie realizacji zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rok 2012.

Zarządzenie [plik PDF]

 

 

 

 
Infolinia Obywatelska PDF Drukuj

16 kwietnia 2012 roku o godz. 10.00 wystartowała dostępna dla wszystkich  Infolinia  Rzecznika Praw Obywatelskich. Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych należących do sieci: Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj

Samorząd Województwa mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2013 rok.

Pliki do pobrania:

Pismo Pełnomocnika Marszałka ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi [plik PDF]

Komunikat [plik DOC]

Ankieta [plik DOC]

Formularz [plik DOC]

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 10