Jesteś tutaj: Home
Utylizacja azbestu


Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Somianka PDF Drukuj

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy SomiankaWójt Gminy Somianka informuje, że w związku z przystąpieniem do opracowania „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Somianka" od dnia 29 maja do 11 czerwca 2017 r. na terenie Gminy Somianka przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Inwentaryzację wyrobów zawierających azbest przeprowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadać będą imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Wójta Gminy Somianka.

Więcej…
 
Utylizacja azbestu 2016 PDF Drukuj

Utylizacja azbestu 2016Gmina Somianka informuje, że pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację w wysokości 20.000 zł na zadanie pod nazwą „Wymiana pokryć dachowych z materiałów zawierających azbest (płyty eternitu falistego i płaskiego ) z budynków na terenie Gminy Somianka”.

W ramach pozyskanych środków finansowych zostało odebranych od 34 właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Somianka wyroby zawierające azbest i przekazane do unieszkodliwienia w ilości 75,250 Mg.

Więcej…
 
Utylizacja azbestu 2016 PDF Drukuj

Somianka dnia 2016.02,08

Mieszkańcy i właściciele nieruchomości z terenu Gminy Somianka

W związku z możliwością pozyskania środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na unieszkodliwianie wyrobów azbestowych (płyty eternitu falistego i płaskiego) z terenu Gminy Somianka,

Urząd Gminy Somianka uprzejmie prosi mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu gminy Somianka, którzy posiadają na stanie zdjęty eternit z budynków lub mają zamiar do dnia 31 sierpnia 2016r. wymienić pokrycie dachowe o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Somianka pok. Nr 7 w celu wypełnienia deklaracji o zamiarze przekazania do unieszkodliwienia w 2016r. wyrobów zawierających azbest (płyty eternitu falistego lub płaskiego) z podaniem ilości płyt azbestowych (eternitu w m2 lub w sztukach).

Więcej…
 
Utylizacja azbestu 2015 PDF Drukuj

Utylizacja azbestu 2015

 
Utylizacja azbestu 2013 PDF Drukuj

Utylizacja azbestu 2012Gmina Somianka informuje, że pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację w wysokości 43.614,85 zł na zadanie pod nazwą „Wymiana pokryć dachowych z materiałów zawierających azbest ( płyty eternitu falistego i płaskiego ) z budynków na terenie Gminy Somianka”.

W ramach pozyskanych środków finansowych zostanie odebranych od 52 właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Somianka wyroby zawierające azbest i przekazane do unieszkodliwienia w ilości 122,124 Mg.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2