Nowe połączenia autobusowe do Wyszkowa Drukuj

Plakat informacyjny o nowych rozkładach jazdy

Od 1 marca ruszają dwie nowe linie użyteczności publicznej, których organizatorem jest Powiat Wyszkowski

  • Wyszków-Somianka-Wyszków przez Popowo Kościelne, Barcice
  • Wyszków-Somianka-Wyszków przez Wolę Mystkowską, Kręgi

Wyszków-Somianka-Wyszków przez Wolę Mystkowską, Kręgi (Linia 1435 04U)

Wyszków, ul. Stefana Okrzei (Dw. PKS/PKP 06)

06:20

12:30

15:00

17:00

Wyszków, ul. Sowińskiego (Sezam 01/16)

06:23

12:33

15:03

17:03

Wyszków, ul. Pułtuska I

06:25

12:35

15:05

17:05

Wyszków, ul. Pułtuska II

06:27

12:37

15:07

17:07

Wyszków, ul. Pułtuska III

06:28

12:38

15:08

17:08

Olszanka

06:32

12:42

15:12

17:12

Łosinno

06:35

12:45

15:15

17:15

Wola Mystkowska

06:40

12:50

15:20

17:20

Nowe Wypychy

06:43

12:53

15:23

17:23

Stare Wypychy

06:44

12:54

15:24

17:24

Skorki

06:46

12:56

15:26

17:26

Zdziebórz

06:49

12:59

15:29

17:29

Ulasek

06:51

13:01

15:31

17:31

Suwin

06:54

13:04

15:34

17:34

Stare Płudy

06:57

13:07

15:37

17:37

Somianka Parcele

07:02

13:12

15:42

17:42

Somianka

07:03

13:13

15:43

17:43

Michalin

07:06

13:16

15:46

17:46

Kręgi II

07:10

13:20

15:50

17:50

Kręgi I

07:12

13:22

15:52

17:52

Tulewo Górne

07:15

13:25

15:55

17:55

Rybno II

07:17

13:27

15:57

17:57

Rybno Szkoła

07:19

13:29

15:59

17:59

Stare Rybienko

07:21

13:31

16:01

18:01

Wyszków, ul. 3 Maja

07:23

13:33

16:03

18:03

Wyszków, ul. 3 Maja

07:24

13:34

16:04

18:04

Wyszków, ul. Sowińskiego (Galeria 01/56)

07:27

13:37

16:07

18:07

Wyszków, ul. Sowińskiego (Sezam 01/16)

07:29

13:39

16:09

18:09

Wyszków, ul. Stefana Okrzei (Dw. PKS/PKP 06)

07:31

13:41

16:11

18:11

Oznaczenia:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Wyszków-Somianka-Wyszków przez Popowo Kościelne, Barcice (Linia 1435 05U)

Dworce i przystanki

D

D

D

D

Wyszków, ul. Stefana Okrzei (Dw. PKS/PKP 06)

06:10

11:00

15:30

18:30

Wyszków, ul. Sowińskiego (Sezam 01/16)

06:13

11:03

15:33

18:33

Wyszków, ul. Sowińskiego (Galeria 01/56)

06:15

11:05

15:35

18:35

Wyszków 03

06:17

11:07

15:37

18:37

Wyszków 01

06:20

11:10

15:40

18:40

Kręgi 05

06:24

11:14

15:44

18:44

Kręgi 03

06:26

11:16

15:46

18:46

Kręgi 01

06:28

11:18

15:48

18:48

Kręgi Nowe 01

06:30

11:20

15:50

18:50

Somianka 05

06:32

11:22

15:52

18:52

Somianka 03

06:34

11:24

15:54

18:54

Somianka 01

06:37

11:27

15:57

18:57

Płudy 01

06:40

11:30

16:00

19:00

Jackowo Górne

06:43

11:33

16:03

19:03

Przyłubie 01

06:45

11:35

16:05

19:05

Popowo Kościelne

06:50

11:40

16:10

19:10

Jackowo Dolne

06:55

11:45

16:15

19:15

Barcice

06:57

11:47

16:17

19:17

Jasieniec

06:48

11:48

16:18

19:18

Somianka Parcele

07:03

11:53

16:23

19:23

Somianka 02

07:05

11:55

16:25

19:25

Somianka 04

07:07

11:57

16:27

19:27

Somianka 06

07:09

11:59

16:29

19:29

Kręgi Nowe 02

07:11

12:01

16:31

19:31

Kręgi 02

07:13

12:03

16:33

19:33

Kręgi 04

07:15

12:05

16:35

19:35

Kręgi 06

07:17

12:07

16:37

19:37

Wyszków 02

07:21

12:11

16:41

19:41

Wyszków 04

07:24

12:14

16:44

19:44

Wyszków ul. Sowińskiego (Galeria 01/56)

07:26

12:16

16:46

19:46

Wyszków, ul. Sowińskiego (Sezam 01/16)

07:28

12:18

16:48

19:48

Wyszków, ul. Stefana Okrzei (Dw. PKS/PKP 06)

07:31

12:21

16:51

19:51

Oznaczenia:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Rozkłady jazdy do pobrania: